SamotneSerca.pl - biuro matrymonialne, ogłoszenia samotnych

SamotneSerca.plwięcej »

Wioleta
Anna
Agnieszka
Piotr Paryz
Jerzy Przasnysz
slawek
Agnieszka Zalesie
Mariusz
Janusz Koło
grzesiek
Tomasz Chałm
Grzesiek Tychy
Kacper
Michał Skarszewy
seba kazmierza
Łukasz
dawid malbork
Mikolaj Ostrów Wlkp
Łukasz Glinny Stok 3
Paweł
ŁUKASZ
beata
Artur Łódź
Kasia włocławek
Artur Strzelin
Jarek
magdalena
Grzegorz
Wojtek
Damian Przemków
Dodaj kontoDodanie konta jest całkowicie darmowe
Czemu warto

SamotneSerca.pl to portal, dzięki któremu możesz poznać osoby samotne, które szukają swojej drugiej połówki.

Jesteśmy z Wami już od 2005 roku. Tysiące zadowolonych klientów świadczy jakości oferowanych przez nas usług.

Tysiące dojrzałych użytkowników

Na naszym portalu zarejestrowało się już tysiące użytkowników w wieku powyżej 30 lat. Masz więc pewność, że spotkasz kogoś poważnego.

Polityka bezpieczeństwa

Prowadzimy jasną i odpowiedzialną politykę bezpieczeństwa. Wasze dane są bezpieczne oraz wykozystywane jedynie w celu funkcjonowania serwisu.

Dobór partnerski

Aktualnie wdrażamy Program Doboru Partnerskiego, który opiera się na najnowszych badaniach z dziedziny psychologii miłości.

Wiarygodne profile

Każdy profil jest weryfikowany przez naszych moderatorów pod względem materialnym oraz formalnym. .

Aby do nas dołączyć wystarczy założyć darmowe konto »
Darmowa rejestracja
Login:
Email:
Hasło:
Powtórz hasło:
Płeć:
Imię:
Rok urodzenia:
Region:
Dodaj zdjęcie:

Napisz coś o sobie i o kimś kogo szukasz

Założenie profilu oznacza wyrażenie zgody na zapisy regulaminu.

Wyślij

My dwoje i nasza historia

Znajdując swoją miłość w Internecie częstym zachowaniem par jest usunięcie swoich profili na serwisie matrymonialnym (co jest zresztą zrozumiałe) oraz nie dzielenie się swoim szczęściem, doświadczeniem oraz spostrzeżeniami z innymi użytkownikami.

"My dwoje oraz nasza historia" jest działem gdzie osoby poznane się w naszym serwisie mogą podzielić się z innymi swoją szczęśliwą historią. Takie prawdziwe historie są szczególnie budujące dla nas, jako osób prowadzących ten serwis, oraz przede wszystkich dla pozostałych użytkowników naszego portalu. Dział My dwoje i nasza historia może pomóc innym uwierzyć w szczęście, miłość, a co za tym idzie związek, który udało Wam się stworzyć.

Chcąc podzielić się swoją historią, koniecznie napiszcie do nas w zakładce kontakt - w tytule wpisując: My dwoje i nasza historia, a my zamieścimy Waszą historię na naszej stronie. Najlepsza relacja bądź fotorelacja zostanie nagrodzona romantyczną kolacją we dwoje. Opowieści, które zajmą odpowiednio drugie i trzecie miejsce za relację w dziale My dwoje i nasza historia dostaną od nas nagrody pocieszenia. Czekamy na Wasze maile, pozwólcie innym uwierzyć w miłość!

Portal randkowy – szansa na poznanie kogoś bliskiego.

Z roku na rok, z miesiąca na miesiąc coraz więcej osób rejestruje się na portalach randkowych. Bardzo często słyszymy o parach biorących ślub i zakładających rodzinę, które poznały się „w sieci”. Wciąż jednak wiele osób ma opory przed korzystaniem z tego typu portali. Boimy się nieuczciwych użytkowników mających ukryte zamiary. Wychodzimy z założenia, że ludzie w Internecie są mniej otwarci. Nic bardziej błędnego. Tak naprawdę właśnie przez Internet ludzie szybkiej się otwierają. Dotyczy to przede wszystkim osób nieśmiałych, które w życiu codziennym mają problemy w relacjach międzyludzkich. Często również mamy błędne przekonanie, że obecność na portalu randkowym jest przyznaniem się do porażki i „krzykiem rozpaczy samotnika”. Wbrew pozorom jednak wiele osób szuka miłości „w sieci” z powodu braku czasu, czasochłonnej pracy oraz innych ważnych obowiązków, które uniemożliwiają poznanie „drugiej połówki” w tradycyjny sposób. Na tego typu portalach szukamy także nie tylko partnera, ale po prostu osoby z którą moglibyśmy miło spędzić czas: wyjść do kina, teatru, na spacer.

Opisz swoją historię – daj przykład innym.

Na naszym portalu nie tylko pragniemy pomagać w znalezieniu „bratniej duszy”, ale również pokazywać, że miłość „z Internetu” może być trwała i szczęśliwa. Z tego też powodu gorąco zachęcamy do przedstawiania i opisywania swoich historii. Prześlijcie do nas swoją historię. Powiedźcie jak zainicjowaliście pierwszy internetowy kontakt, co Was przyciągnęło w drugiej osobie, jak wyglądało Wasze pierwsze spotkanie oraz jakie macie plany na przyszłość? Wasza historia to doskonały przykład na to, że można odszukać w Internecie kogoś bliskiego. Przykłady takich historii motywują do działania. Przekonują innych, że warto zrobić ten pierwszy krok: zarejestrować się na portalu, dodać szczery opis, zdjęcie, wypełnić specjalny test osobowości i nawiązać kontakt z kimś kto może już w naprawdę niedługim czasie stanie się dla nas kimś najbardziej bliskim. Kimś bardzo ważnym w naszym życiu. Randki internetowe nikogo już dziś nie dziwią. Każdego roku mnóstwo par poznaje się przez Internet.

Podziel się z nami swoim szczęściem!

Poznałeś swoją miłość dzięki portalowi randkowemu? Twoja wirtualna znajomość przerodziła się w coś głębszego - stały związek lub wspaniałą przyjaźń? Udało Ci się zmienić siebie oraz swoje życie? Daj przykład innym, opowiedz o tym, podziel się swoim szczęściem! Często to właśnie historie z życia wzięte, opowiedziane przez osoby, które na swojej skórze doświadczyły, jak można szczęśliwie się zakochać, odnajdując drugą połówkę na portalu randkowym, są najbardziej wiarygodne. Możesz pomyśleć - po co? Właśnie po to, aby inni uwierzyli w to, ze miłość jednak istnieje! Często mimo różnych przeciwności losu, złych doświadczeń i zawirowań życiowych chcemy uwierzyć, że ktoś nas jeszcze pokocha.

Historie opowiedziane w specjalnym dziale "My Dwoje i nasza historia" mają właśnie uczyć innych, że warto walczyć o swoje marzenia. Może właśnie wahasz się, czy warto zarejestrować się i zacząć poszukiwania w tym portalu? Jeśli tak jest, właśnie opowieści szczęśliwych par, skojarzonych za pośrednictwem portali internetowych dadzą Ci pozytywną dawkę energii oraz wiary w to, że o miłość należy się starać, wyjść z inicjatywą i wtedy dopiero oczekiwać efektów. Po przeczytaniu kilku historii naszych bohaterów może odnajdziesz wśród nich samego siebie? Cechy charakteru, wygląd, opis sytuacji życiowej w jakiej Ty się znalazłeś? Może dzięki temu zrozumiesz, że nie wolno się załamywać porażkami - z każdej trzeba wyciągać wnioski i iść dalej.

Rejestrując się w portalu randkowym dajesz sobie szansę na lepsze życie. Dzięki temu zaczynasz walczyć ze swoimi kompleksami, problemami, złą passą w życiu. To jest już pierwszy krok do sukcesu. Jeśli uda Ci się pójść dalej - zagadać, odnaleźć tutaj kogoś wartościowego - nie zapomnij podzielić się z nami swoim szczęściem. Właśnie ten dział przeznaczony jest dla wszystkich tych, którzy szukają odpowiedzi na pytanie "czy warto" oraz tych, którzy na własnej skórze przekonali się, jak dużo dobrego spotkało ich w życiu właśnie dzięki ryzyku jakie podjęli rejestrując się i szukając miłości w sieci.

Logowanie

Załóż konto

Zapomniałeś hasła?

SamotneSerca.pl © 2014