Pan szuka Pani!

Szukasz kogoś? Dobrze trafiłeś! Załóż konto na SamotneSerca.pl. Miłość czeka na Ciebie!

Czemu warto

Ponad 120 000 osób od 18 do 85 lat

Strategia łączenia SamotnychSerc

Bezpieczeństwo i anonimowość

Prawdziwe i sprawdzone profile

Obsługa techniczna 24h/7

Brak ukrytych opłat i kosztów

Przeszukaj nasze oferty - więcej po zalogowaniu!

Mamy dla Ciebie idealne kobiety!

 • Ponad 65 000 atrakcyjnych i odważnych pań
 • 97% szans na znalezienie pani, która ma to „coś”
 • 95% kobiet gotowych na wszystko, abyście byli szczęśliwi!

Opinie o naszym portalu

Łukasz zdobył Magdę

Łukasz zdobył Magdę

Założyłem konto z zamiarem poznania fajnych dziewczyn. Miałem pracę, mieszkanie, psa, ale brakowała kogoś, kto to wszystko ogarnie. Magda od razu wpadła mi w oko – uśmiechnięta brunetka, z długimi włosami. Miała to coś, kobieta z pazurem. Napisałem do niej i się umówiliśmy. W realu była dokładnie taka sama. Zdecydowana, uśmiechnięta, wiedziała czego chce. Jesteśmy już razem dwa lata. Jest dla mnie dobra, opiekuńcza i diabelnie pociągająca!

Tomasz zdobył Paulinę

Tomasz zdobył Paulinę

Chciałem poznać miłą panią, z którą można porozmawiać, spędzić miło czas. Zarejestrowałem się na portalu samotneserca.pl i od razu napisałem do kilku kobiet. Odpisała Paulina, nieśmiała, ładna blondynka. Zaczęliśmy się spotykać, oboje jesteśmy z Gdańska. Tworzymy udaną parę, podróżujemy, spotykamy się ze znajomymi. Wiem, że Paulina będzie moją żoną!

Andrzej zdobył Iwonę

Andrzej zdobył Iwonę

Po nieudanym długoletnim związku chciałem w końcu zaznać spokoju i być zadowolony. Marzyła mi się kobieta pogodna, która nie będzie miała pretensji i będzie mi się podobać. Założyłem konto na SamotnychSercach, przejrzałem wiele ofert. Iwona najbardziej mi wpadła w oko. Atrakcyjna i uśmiechnięta pani doktor. Zaczęliśmy pisać do siebie, a potem się spotykać. Niedługo planujemy razem zamieszkać!


Te panie marzą, aby Cię poznać! Zacznij działać!
Umów się z nimi na randkę...

20+

Sylwia 33 lat
Olivia 26 lat
Lidia 21 lat Kalisz
Madzia 30 lat Wałbrzych
edyta 35 lat Błonie
Agnieszka 25 lat
Natalia 30 lat krakow
Malwina 29 lat

30+

Iwona 33 lat
Monika 31 lat
Ilona 30 lat
Asia 30 lat
Anna 36 lat kraków
Justyna 34 lat jarosław
Aga 37 lat kraków
Aneta 31 lat

40+

Iza 43 lat
 Barbara 46 lat
Bogumiła 43 lat okolice Warszawy
Ania 44 lat
Aneta 47 lat Dąbrowa Górnicza
justyna 44 lat
Ewa 40 lat
Wioletta 40 lat

50+

Jolanta 50 lat katowice
Dorota 51 lat Warszawa
Katarzyna 52 lat
DOROTA 51 lat
Leontyna 64 lat
iza 58 lat Częstochowa
genowefa 57 lat
Elwika 61 lat

Pan szuka kobiety i pani

Chcesz znowu się zakochać i być szcześliwy? Najlepsze chwilie przed Tobą! Pan szuka kobiety i pani na samotneserca.pl. Idealna szansa dla Ciebie na poznanie wymarzonej partnerki na całe życie. My pomożemy Ci znaleźć miłość! Miłość od zaraz na portalu randkowym. Najnowsze ogłoszenia kobiet i mężczyzn za darmo – wystarczy się zarejestrować!

Co robić, aby kobieta była zadowolona i chciała się jeszcze kiedyś spotkać? Umów się na pierwsze spotkanie w romantycznej restauracji.

Nieśmiały pan szuka panią do stałego związku

Nie wygląda to najlepiej, kiedy mężczyzna przychodzi zestresowany, drżą mu ręce, cały się poci. Nie zachęca to w żaden sposób partnerki do dalszych spotkań. Może jedynie wzbudzić litość i współczucie. A który mężczyzna chciałby tak wypaść w oczach kobiety? Jeśli ma się zrodzić uczucie, to nie może być ono budowane na podstawie niewłaściwych pierwszych odczuć. Kobiety oczekują, aby mężczyzna był silny i w pewnych dziedzinach mógł je zdominować. Raczej nie szukają mężczyzn, którymi mogłyby się zajmować, matkować im. Dlatego niezwykle ważne jest to, aby przed pierwszym spotkaniem odpowiednio się przygotować. Po pierwsze bardzo ważny jest relaks. Przed zobaczeniem się z drugą osobą zaleca się:

 • Wziąć gorącą kąpiel – odpręży nas, doda energii
 • Poćwiczyć np. bieganie – podczas aktywności fizycznej wydzielają się endorfiny, sprawiają one że mamy lepszy humor i w takim nastroju warto udać się na randkę
 • Pójść na spacer- w celu uspokojenia się i zebraniu myśli, pomoże nam to zobaczyć wszystko z innej, lepszej perspektywy
 • Obejrzeć dobry film – wybierzmy film, który lubimy i który wprawi nas w pozytywny stan
 • Pozytywne myślenie – nasze nastawienie jest kluczowe, jeśli będziemy uważać że wszystko pójdzie nie tak i zadziała samospełniająca się przepowiednia, to rzeczywiście może okazać się tak, że spotkanie będzie koszmarem

Jak zaintrygować kobietę?

Dlaczego niektórzy mężczyźni są w stanie zdobyć prawie każdą kobietę, a niektórzy nie mogą zachęcić do siebie ani jednej. To nie tylko kwestia wyglądu fizycznego. Liczy się podejście mężczyzn i pewne cechy, które trzeba uwydatnić.

Mężczyzna, który z reguły podbija kobiece serce jest:

 • Pewny siebie – tym samym roztacza wokół siebie pewną aurę, która niezwykle zachęca kobiety. Coś mu nie wyjdzie. Nie zraża się, w końcu każdemu może się zdarzyć
 • Nie mówi tylko o sobie – w przeciwnym razie wyszedł by na narcyza, który jest najlepszy
 • Zadaje pytania i chętnie słucha- kobieta ma poczuć się wyjątkowa. Jeśli mężczyzna zadaje pytania, to oznacza, że rzeczywiście jest zainteresowany kobietą, a kobieta może poczuć, że jest bardzo interesująca
 • Utrzymuje kontakt wzrokowy – nie peszy się, tylko śmiało patrzy w oczy. W końcu nie ma się czego lękać. W końcu mężczyzna ma podziwiać kobiece piękno a nie bać się go
 • Mówi komplementy – która kobieta nie chce czuć się adorowana. Kobieta chce się czuć wyjątkowo atrakcyjnie, zwłaszcza jeśli ma to być jej przyszły partner. Powinien on umieć docenić kobiece wdzięki

Jest to tylko kilka wskazówek, które są oczywiste. Skoro wszyscy o nich wiedzą, to dlaczego nie są stosowane. Wprowadzając do kontaktu tylko kilka tych punktów, można zmienić cały przebieg spotkania i zamiast towarzyskiej katastrofy, może wyjść wspaniała randka. Doceniona kobieta na pewno będzie zadowolona z takiego przebiegu spotkania i będzie chciała się umówić na kolejne spotkania.

Chcesz znowu się zakochać i być szcześliwy? Najlepsze chwilie przed Tobą! Pan szuka kobiety i pani na samotneserca.pl. Idealna szansa dla Ciebie na poznanie wymarzonej partnerki na całe życie. My pomożemy Ci znaleźć miłość!

Kobieta poszukiwana przez pana

Poszukujesz kobiety na dłuższą znajomość? Interesuje Cię relacja na długie lata, która będzie cechowała się dojrzałością. Jednak jest coś, co może nas przerażać, rutyna. Na początku związku, tuż po jego zawarciu występuje coś w rodzaju miesiąca miodowego. Może on trwać dłużej niż miesiąc. W tym okresie wszystko jest pięknie i cudownie. Nasz partner jest ideałem dla nas i nic nie można mu zarzucić. Ale przychodzi taki moment, kiedy opadają nam klapki z oczu i zaczynamy widzieć bardziej obiektywnie. Choć możemy przejść w całkowitą skrajność i widzieć tylko wady. Jesteśmy tylko ludźmi i nie jesteśmy najlepsi we wszystkim. Nasz partner ma plusy i minusy. Im szybciej zdamy sobie z tego sprawę, tym lepiej dla nas. Ważne, aby umieć zaakceptować to, jaka jest ta druga osoba.

Poszukiwana pani dla pana

Rutynie trzeba przeciwdziałać. Jeśli związek trwa dłużej, to jest ona nieunikniona. Jednak trzeba dbać o to, aby wprowadzać pewne nowości, aby nie pojawiła się nuda, bo jest ona bardzo wielkim zagrożeniem dla związku. Mając to na uwadze warto budować dojrzałą relację opartą na wzajemnym zaufaniu i szacunku. Nie traćmy życia na przelotne znajomości. Zainwestujmy w coś trwałego, długoterminowego, co nam się zwróci. Na takie rzeczy warto znaleźć odpowiednią ilość czasu.

Nie czekaj! Już teraz zacznij poszukiwania tej jedynej kobiety, z którą czeka Cię szczęśliwe życie pełne wrażeń. Wejdź na portal randkowy. Nic nie tracisz. Możesz jedynie zyskać. Z pewnością opłaci Ci się odrobina ryzyka oraz odwagi.

Poszukujesz kobiety, która podzieli Twoje pasje i hobby? Mężczyzna pozna panią na samotneserca.pl. Trafia się idealna okazja na zawarcie znajomości. Nie zwlekaj, zarejestruj się bezpłatnie już dziś!

Poszukujesz kobiety, która podzieli Twoje pasje i hobby? Mężczyzna pozna panią na samotneserca.pl. Trafia się idealna okazja na zawarcie znajomości. Nie zwlekaj, zarejestruj się bezpłatnie już dziś! Spróbuj już tera, miłość jest na wyciągnięcie ręki!

Kobieta do związku pilnie poszukiwana

Chciałbyś znaleźć, która pokocha i zaakceptuje Cię takim jakim jesteś. Będziesz liczył się tylko Ty jako osoba. Twoja wybranka nie może myśleć o zmianie Ciebie. Jesteś jaki jesteś i chcesz być akceptowany i szanowany właśnie za to. Wejście w relację wiąże się z tym, że musimy odstąpić od niektórych naszych przyzwyczajeń, które nabyliśmy jako samotna osoba. Z tym można walczyć i próbować to zmienić. Natomiast jeśli chcemy zmienić siebie, swoją osobowość i temperament, to czeka nas ogrom czasu i wysiłku, który będziemy musieli w to włożyć. Nawet zmiana naszego stylu wiążę się z dość dużym wyzwaniem. Jednak czy warto zmieniać się dla drugiej osoby? Jeśli ktoś nie chce być z nami, takimi jakimi jesteśmy, to czy warto tracić czas na taką osobę. Poszukajmy lepiej kobiety, która zakocha się w nas, odnajdzie w nas to coś.

Kobieta dla mężczyzny – poznajmy się

Najlepsze co możemy zrobić, to poświęcić trochę czasu i naszych sił, aby odnaleźć prawdziwą miłość. Dotychczas się nie udało. Trudno. Nie zniechęcajmy się. Warto trochę poczekać na miłość, która będzie dla nas spełnieniem marzenia. Miłość może przyjść po pewnym czasie, nie od razu. Jednak warto na nią cierpliwie poczekać. Jednak nie pozostawajmy bierni. Jak tylko możemy szukajmy jej, aby nic wartościowego nie przeszło obok nas.

Znajdź swoją partnerkę wirtualnie. Do wyboru masz bardzo wiele platform, czy portali randkowych. Wejdź na samotnserca.pl i daj sobie szansę na odnalezienie prawdziwej miłości. Twoja przyszła partnerka z pewnością już na Ciebie tam czeka. Nie rezygnuj więc, tylko zbierz w sobie trochę odwagi i o nią zawalcz. To nie takie trudne. Najważniejszy jest pierwszy krok. Jak tylko go zrobimy, to reszta pójdzie nam już prościej.

Samotny pan szuka pani

Życie samemu nie spełnia już Twoich oczekiwań? Chcesz czegoś innego? Czegoś nowego? Samotny pan szuka pani na samotneserca.pl. Kobieta Twoich marzeń czeka już na Ciebie!Wystarczy jedynie założyc darmowe konto.

Życie samemu nie spełnia już Twoich oczekiwań? Chcesz czegoś innego? Czegoś nowego? Samotny pan szuka pani na samotneserca.pl. Kobieta Twoich marzeń czeka już na Ciebie!Wystarczy jedynie założyc darmowe konto. Otwórz się na miłość i serce kochającej kobiety.

Pani poszukiwana do poważnego związku

Dotychczas nie było czasu na miłość, zakochanie. Trzeba było zadbać o swoją karierę, osobisty rozwój. Ale nadeszła wreszcie ta pora. Teraz liczy się tylko jedno. Odnaleźć tą prawdziwą miłość. Potrzeba na to trochę czasu, ale z pewnością warto na to czekać. Im bardziej będziemy aktywni i zaangażujemy się w cały ten proces odnalezienia miłości, tym szybciej nam się uda. Z pewnością pojawią się rezultaty, które wywołają wielkie zadowolenie. Nie ma z czym zwlekać. Niestety lata lecą, a my nie młodniejemy. Weźmy życie w swoje ręce i zatroszczmy się o nasze szczęście.

Kobieta dla samotnego pana czeka na miłośc

Poszukiwania powinny być prowadzone mądrze. Nie należy się spieszyć, niczego ponaglać. Wszystko ma swój czas i miejsce. Nie możemy tego zmienić. Jedyne co nam zostaje to podporządkować się temu, ale nadal aktywnie działać w tym kierunku, aby osiągnąć cel. Dążymy do poznania wspaniałej kobiety, bez której nie będziemy wyobrażać sobie życia. Nie możemy się poddawać mimo przeciwności. Trzeba być wytrwałym, choć może na początku nie wszystko iść po naszej myśli. W dalszej perspektywie los się do nas uśmiechnie i odnajdziemy, to na czym nam tak bardzo zależy. Ważne, abyśmy nie odpuścili sobie będąc już prawie na mecie.

Najpierw należy zacząć od poznawania nowych ludzi. To wyzwanie numer jeden. Trzeba otworzyć się na kontakty z drugim człowiekiem, aby możliwe stało się stworzenie partnerskiej relacji. Poznamy wielu wspaniałych ludzi i będziemy mogli zdecydować, kto jest nam pisany. Dopiero potem możemy angażować się coraz bardziej. Myśleć o stworzeniu dojrzałego związku. Jednak żeby do tego doszło, wejdź na samotneserca.pl i odnajdź kobietę, która spodoba Ci się i z którą będzie można stworzyć szczęśliwy związek pełen pozytywnych emocji.

Mężczyzna szuka kobiety

Marzysz o prawdziwym związku? Szukasz odpowiedniej osoby? Mężczyzna szuka kobiety na samotneserca.pl. Umów się na wymarzoną randkę we dwoje i zacznij w końcu być szczęśliwy! Odnajdź kobietę swoich marzeń na najlepszym portalu matrymonialnym samotneserca.pl!

Szuka kobiety in love - kontakt. Miłość na odległość, czy jest szansa, aby taki związek przetrwał? W dzisiejszych czasach coraz częściej jesteśmy do tego zmuszeni. Na początku mamy do siebie większy dostęp, ale w wyniku wielu zdarzeń losowych to się zmienia? Wyjazd służbowy, wyprowadzka z danego miasta i kontakt jest utrudniony. Ale czy aby na pewno? Dla chcącego nic trudnego.

Mężczyna szuka kobiety po 25 roku życia na randki

Obecnie mając różnego rodzaju komunikatory możemy komunikować się wirtualnie. Służą nam do tego wszechobecne telefony komórkowe oraz internet. To wszystko towarzyszy nam na co dzień, więc dlaczego nie wykorzystywać tego, aby mieć szansę na pielęgnowanie miłości? Wydaje się to taki banalne, ale mimo wszystko bywa, że kontakt się urywa. O ile obu stronom będzie odpowiednio zależeć, to miłość będzie pielęgnowana.

Facet szuka kobiety ogłoszenia erotyczne on-line

W zależności czego poszukujemy, możemy w internecie natrafić również na ogłoszenia erotyczne. Jeśli to jest dla nas interesujące, to nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy próbowali takich relacji z kobietami.

Panowie szukają samotnych kobiet w sieci

Dodatkowo transport jest coraz lepiej rozwinięty i pomaga nam w utrwalaniu znajomości. Możemy szybko i sprawnie, bez większego wysiłku przemieszczać się z jednego miejsca do drugiego. Dzięki temu możliwe są wzajemne odwiedziny, nawet jeśli dzielą nas tysiące kilometrów. Pozostaje jedynie kwestia organizacji i dobrego planowania czasu.

Zatem poszukiwania mogą koncentrować się na całej Polsce. Nie musimy ograniczać się do jednego miasta czy województwa. Cały kraj stoi przed nami otworem i tylko od nas zależy jak do tego podejdziemy i czy wykorzystamy to w pełni.

Zaletą internetowego zawierania znajomości i korzystania z portali randkowych jest możliwość określenia pewnych kryteriów. I tak możemy skoncentrować się na poszukiwaniach kobiet, które zawierają się w przedziale 28-54. Kryteria możemy określać osobiście, dopasowując wszystko pod siebie.

Mężczyźni z zagranicy szukający kobiety na żonę

Wielkie możliwości pojawiają się dla mężczyzn, którzy mieszkają poza krajem. Mogą również korzystać z usług portalu samotneserca.pl i poznawać oraz zawierać znajomości ze swoimi rodaczkami.

Mężczyzna pozna kobietę

Szukasz bratniej duszy? Mężczyzna pozna kobietę w sieci jeszcze dziś. Nie zwlekaj i zarejestruj się na samotneserca.pl. Najlepsze oferty i anonse matrymonialne z całej Polski. Z Nami znajdziesz miłość! Umów się na randkę jeszcze dziś. Kobiety na poratlu randkowym szukają takeigo mężczyzny, jak Ty!.

Kobieta do poznania czeka na wiadomość od Ciebie

Mówi się o istnieniu bratnich dusz. Ale czy coś takiego w ogóle istnieje? Czasami zdarza się, że ludzie są do siebie tak podobni, że rozumieją się bez słów. I do tego właśnie dążymy. Aby kogoś takiego poznać. Bo z kim będzie nam najlepiej, jeśli nie z osobą, która będzie nas szanować za to, jacy jesteśmy. Nie oznacza, to jednak, że musimy być w związku z osobą w pełni do nas podobną. Gdyby tak było, to mogło by być niezbyt ciekawie. Warto, aby nasza wybranka była w pewnych kwestiach odmienna od nas. Dzięki temu pojawia się pole do wzajemnych tarć i wzajemnego dopasowania.

Mężczyzna szuka kobiety do związku

Kto zrozumie nas lepiej, jak nasz przyjaciel. Dlatego ważne, aby fundamentem dla związku była przyjaźń. Dzięki temu dwojgu ludzi na sobie zależy i robią wszystko, aby relacja była jak najlepsza. W związku z tym tak pielęgnowana więź ma szansę przetrwać długie lata. Jeśli się o to odpowiednio nie zatroszczymy, to w jednej chwili wszystko może się popsuć. W życiu są też ciężkie chwile. Prawdziwy przyjaciel nas nie zostawi, a nawet wesprze, kiedy my będziemy widzieć wszystko w czarnych kolorach. Dlatego też bardzo ważne, aby poważny związek był budowany na czymś trwałym – przyjaźni.

Poszukiwania odpowiedniej osoby dla nas jest nie lada wyzwaniem. Jednak pomyślmy, jak wielka satysfakcja przyjdzie, kiedy uda nam się ją znaleźć. Gdzie rozpocząć takie poszukiwania? Warto spróbować swoich sił na portalach randkowych. Widnieją tam konta użytkowników, którzy poszukują tego co i my. Dlatego też jest ogromna szansa, że trafimy tam na partnera naszych marzeń. Na pewno o ile będziemy cierpliwi, ale i zaangażowani w poznawanie nowych ludzi, to odnajdziemy tą jedyną najwspanialszą na świecie kobietę dla nas. Ona gdzieś czeka tam na nas. Od nas tylko zależy, czy będziemy w stanie sięgnąć po osobiste szczęście.