Szukasz Pana?

Tysiące ofert samotnych mężczyzn - 100% gwarancji znalezienia pana w Twojej okolicy!

Znajdź wymarzonego partnera!

  • weryfikujemy profile wszystkich mężczyzn
  • 92% panów robi pierwszy krok
  • 98% szuka poważnego związku
  • 94% szans na udany związek

Opinie o naszym portalu

Kasia poznała Marka

Katarzyna poznała Marka

Na początku byłam sceptycznie nastawiona na szukanie chłopaka w sieci. Założyłam konto z ciekawości. To była jedna z najlepszych decyzji w życiu. Marek napisał do mnie już po kilku dniach. Bardzo mi się spodobał, miał takie dobre i szczere oczy. Jesteśmy już dwa lata po ślubie i oczekujemy naszej pierwszej córeczki! Nigdy nie była tak szczęśliwa i spełniona

Monika poznała Karola

Monika poznała Karola

Od razu wiedziałam, ze to ten jedyny! Karol jest miłością mojego życia, nikt mnie nie rozumie tak jak on i nikt nigdy nie dał mi takiego poczucia bezpieczeństwa. Założyłam konto na SamotnychSercach, bo czułam się samotna... Pisałam z wieloma mężczyznami, ale dopiero wiadomość od Karola bardzo mnie poruszyła. Wiedziałam, że to TEN! Na pierwszym naszym grudniowym spacerze nie czułam nawet zimna, czułam tylko ciepło w sercu...

Anna poznała Wojtka

Anna poznała Wojtka

Nie miałam szczęścia do facetów. Moje wszystkie związki prędzej czy później się kończyły. Wtedy postanowiłam zmienić się całkowicie. Przeprowadziłam się do innego miasta i zarejestrowałam się na SamotnychSercach. Napisało do mnie wielu mężczyzn, w tym Wojtek, który od razu mi się spodobał, był inny... W tym roku wzięliśmy ślub!!!!


Panowie chcą poznać właśnie Ciebie!
Dasz im szansę?

20+

Piotr 29 lat
Jakub 25 lat
Patryk 22 lat Mława
krystian 28 lat
Szymon 26 lat Gdańsk
Pawel 37 lat
Michał 24 lat
Sebastian 23 lat

30+

Jacek 33 lat
Dominik 39 lat Dąbrowa Gónicza
MICHAŁ 31 lat
Wojtek 28 lat Głogów
pawel 36 lat
Andrzej 32 lat Kraków
Robert 33 lat Pabianice
Tomasz 34 lat

40+

Beny 43 lat
Daniel 42 lat Warszawa
bartek 40 lat
Sławomir 49 lat
Andrzej 46 lat
adam 40 lat olsztyn
artur 41 lat łask
Janusz 44 lat Chorzów

50+

Jacek  56 lat Bialogard
Leszek 52 lat
Stefan 70 lat Poznań
james.wolf jay 59 lat
Marian 56 lat
Stanislaw 68 lat Warszawa
Andrzej 63 lat
Robert 54 lat

Czy pierwsze wrażenie da się zmienić?

Zastanawiający jest fakt, że to jakie wrażenie wywrzemy na partnerze, będzie odzwierciedlać jak będzie on nas postrzegać w dalszej perspektywie. Na tej podstawie budowane są późniejsze relacje. Dlatego liczy się to jak wyglądamy, czy korzystnie czy nie przy pierwszym spotkaniu. Wystarczy nam jedynie około 11 sekund. Po tym czasie, czy chcemy czy nie, zostaniemy osądzeni przez drugą osobę. Oczywiście to nie jest tak, że to pierwsze wrażenie będzie ostatnim. Możemy próbować je zmienić. Udowodnić, że zostaliśmy niesprawiedliwie osądzeni. Jednakże człowiek kieruje się zasadą zgodności. Oznacza to, że dążymy do tego, aby potwierdzać swoje przekonania. Jeśli na naszej drodze występuje coś co temu zaprzecza, to uznajemy to za wyjątek od reguły albo inaczej stosownie do swoich poglądów tłumaczymy. Nie jest jednak tak, że jesteśmy skazani na pierwsze wrażenie. Jeśli odpowiednio się postaramy, jesteśmy w stanie przełamać schemat, który powstał w głowie innej osoby. A więc bardzo wiele zależy od nas samych.

Bądź sobą – załóż konto na samotneserca.pl

Najlepszą receptą na korzystną prezentację jest bycie sobą. Nie udawajmy nikogo innego. Często zdarza się, że przybieramy maski, aby spodobać się drugiej osobie. To wielki błąd. Przestajemy być autentyczni. Inni mogą widzieć tą niespójność między obrazem naszego prawdziwego ja a tym za kogo próbujemy uchodzić. Ta rozbieżność będzie pokazywana mimowolnie przez mowę naszego ciała. Wtedy w oczach innych ludzi wyglądamy jak osoby niespójne, które próbują kłamać i manipulować. Taki wizerunek w żadnym razie nie jest dla nas korzystny. Powinniśmy robić wszystko, aby wyglądać i być odbierani jako osoby naturalne, spontaniczne. Tak prezentując siebie mamy szansę na największe powodzenie.

Każdy jest indywidualnością. Najlepiej pokazywać siebie takimi, jakimi jesteśmy. Na swój sposób, jesteśmy wyjątkowi. Musimy mieć to na uwadze i chcieć pokazać siebie innym. Tylko w ten sposób, stwarzamy sobie szansę na poznanie osoby, która w pełni nas zaakceptuje i obdarzy uczuciem. Musimy jedynie informacje o sobie przekazywać w taki sposób, aby zaciekawić i zaintrygować mężczyznę. Jeśli tak będziemy postępować, to będzie on chciał poznać nas lepiej. A przecież o to nam chodzi. Aby mieć okazję, poznania osoby, z którą będziemy szczęśliwi. Z pewnością nie czekałoby nas to u boku osoby, która nie będzie w stanie zaakceptować tego, kim naprawdę jesteśmy. Więc nie udawajmy nikogo innego, aby zdobyć przychylność innych ludzi. Jest to działanie bezcelowe i nie doprowadzi nas do celu. Poza tym możemy dużo stracić, ponieważ możemy stracić zaufanie i wypaść jako osoby fałszywe. Raz utracone zaufanie nie będzie łatwe do odzyskania, a więc lepiej przeciwdziałać temu. Jest to zdecydowanie prostsze i mniej męczące, ponieważ nie będziemy wkładać dodatkowego wysiłku w udawanie.

Mężczyzny szukam

Atrakcyjna pani szuka pana. Zarejestruj się na samotneserca.pl i znajdź wielką miłość. Randki dla każdego. Jesteś singlem? Sprawdź ogłoszenia matrymonialne samotnych kobiet. Umów się na spotkanie we dwoje. Skończy z życiem w samotności. Wspólne chwile, radość, miłość od pierwszego wejrzenia.

Nadszedł okres, aby do życia podejść na poważnie. Nie bądź bierny. Weź sprawy w swoje ręce. Mężczyzny szukam na samotneserca.pl. Poznaj kogoś wyjątkowego i ułóż sobie życie na nowo. To wielka szansa dla Ciebie! Wystarczy założyc konto całkowicie za darmo. Miłość jest na wyciągniecie ręki.

Mężczyzny i partnera szukam na wszystkie lata

Dotychczas nie przeszkadzało Ci bycie samej. Można było być samowystarczalną i niezależną. Ale ten czas już minął. Pragniesz czegoś więcej od życia niż samotnych nocy. Nadeszła ta chwila. Pora zająć się poszukiwaniami partnera na długie lata. To wielkie wyzwanie, ale każda z nas jest w stanie mu sprostać. Nie można się poddawać i być bierną . Chcesz poznać swoją wielką miłość? Weź życie w swoje ręce. Bądź aktywna i szukaj, a na pewno znajdziesz to, co jest Ci przeznaczone. Mężczyzna Twoich marzeń czeka na Ciebie.

Prawdziwa miłość aż do śmierci

Nasze nastawienie jest bardzo istotne. Należy patrzeć na wiele spraw pozytywnie, inaczej odbierzemy sobie możliwość na wielką miłość, której przecież tak pragniemy. Chcemy poznać mężczyznę, który sprawi, że poczujemy się wyjątkowe i najpiękniejsze na świecie. Tacy mężczyźni istnieją, trzeba jedynie odpowiednio się rozejrzeć, a z pewnością trafimy na tego nam pisanego. Dlatego nie chowajmy głowy w piasek, tylko korzystajmy z tego co życie nam oferuje.

Gdzie znaleźć osobę odpowiednią? Z którą będziemy chciały przeżyć długie lata aż do końca świata? Nie udało nam się to dotychczas. Przemyślmy jak to się stało. Może robiłyśmy coś źle, tak że nie miałyśmy szansy na poznanie tej właściwej osoby. Wszystko jest możliwe. Ale jeszcze nic straconego. Wiele dopiero przed nami. Podejmijmy nowe kroki. Wykorzystajmy do tego portal randkowy. Darmowa rejestracja, która trwa tylko chwilę daje nam szansę na poznanie wyjątkowych osób. Musimy tylko chcieć trochę zaryzykować, a na pewno wszystko ułoży się bardzo dobrze. Więc nie warto dłużej czekać. Wejdź na samotneserca.pl i rozpocznij poszukiwania tego jedynego. On już na Ciebie czeka. Nie odwlekaj okazji na szczęście. Po prostu po nie sięgnij.