SamotneSerca.pl - biuro matrymonialne, ogłoszenia samotnych
randki dla każdego

Portal randkowy

Zapraszamy wszystkich randkowiczów.

Brak ukrytych opłat
Brak haczyków w regulaminie
Brak fałszywych kont
Pełna moderacja
Dodaj konto całkowicie za darmo »
Dziesiątki tysięcy ofert

Codziennie tysiące osób szukają tutaj swojej drugiej połówki. Dołącz do nich i Ty. Miłość jest na wyciągnięcie ręki.

Weryfikowane profile

Każdy profil jest weryfikowany przez naszych moderatów pod względem merytorycznym.

100% satysfakcji

Nic nie ryzykujesz. Zarejestruj się za darmo i znajdź osoby, które Cię zainteresują.

Randki w sieci

Randki online, czyli zaaranżowane w Internecie, a odbyte w rzeczywistości stały się w dzisiejszych czasach bardzo popularne. Cechuje je nie tylko wygoda i praktyczność, ale też duża anonimowość we wstępnym etapie znajomości, która czyni je jeszcze bardziej atrakcyjnymi w oczach wszystkich internautów.

Znajomość nawiązana na portalu matrymonialnym tylko w pierwszej jej fazie może być ograniczona do Internetu. Celem tego typu portali jest jedynie umożliwienie singlom komunikacji, poznania, odszukania się. Następnie przychodzi czas na randki. Jest to przecież z założenia efekt tak owej znajomości. Jednak warto przed takim spotkaniem wymienić się np. mailowo swoimi zainteresowaniami, zdjęciami, opowiedzieć ogólnie o swoich poglądach by wiedzieć czy " nadajecie na tych samych falach ". W ten sposób przynajmniej ogólnie dowiemy się kto siedzi przy drugim komputerze, lub czy zwyczajnie jest to osoba dorosła, czy żartujący sobie nastolatek, który szuka wrażeń.

Najlepszy portal randkowy w Polsce

Anonimowość, którą niosą za sobą randki w sieci jest czynnikiem, który według badań naukowych sprawia, iż stajemy się bardziej otwarci niż ma to miejsce zwykle, pozbywamy się przy tym kompleksów związanych chociażby z wyglądem fizycznym, czy też innymi cechami, których w sobie nie lubimy. Pozwala nam to na pokazanie swojego prawdziwego oblicza, charakteru bez znamion naniesionych kompleksami, których właśnie w Internecie się wyzbywamy. Jednak czy znajomość powinna ograniczać się wyłącznie do Internetu? Kiedy i czy w ogóle umawiać się na randki w sieci?

Randki online i serwisy randkowe

Portal randkowy – szansa na znalezienie „bratniej duszy”.

Wbrew pozorom na portalu randkowym mamy większe szansę znaleźć osobę odpowiadającą nam nie tylko wyglądem, ale przede wszystkim charakterem. Kontaktując się w pierwszym okresie znajomości poznajemy cechy charakteru danej osoby, gusta muzyczne, smakowe, poglądy na świat. Poznajemy plany i marzenia drugiej strony i możemy jest skonfrontować ze swoimi potrzebami, celami oraz z własnym systemem wartości.

Dokładny opis potencjalnych partnerów na portalu pozwala nam skontaktować się z osobą, która jest nam bliska emocjonalnie i ma podobne pasję, Związki, które łączą wspólne zainteresowania i wartości wyznawane w życiu mają większą szansę powodzenia.

Randki online znakiem naszych czasów.

Randki w Internecie nie są już niczym nienaturalnym. Tempo dzisiejszego życia motywuje nas do szukania partnera w sieci. Często pracujemy całymi dniami, również weekendami i nie mamy czasu poznać swojej „drugiej połówki”. Portale randkowe są doskonałym rozwiązaniem dla osób zapracowanych i nieśmiałych, które na co dzień mają problemy z nawiązywaniem relacji międzyludzkich. Pozwalają one lepiej poznać się z drugą osobą jeszcze przed poznaniem w rzeczywistości. Dzięki temu pierwsze spotkanie wiąże się dla takich osób z dużo mniejszym stresem. Przed ewentualnym spotkaniem mamy okazję dowiedzieć się jak druga strona wyobraża sobie pierwsze spotkanie.

Randki w Internecie coraz popularniejsze.

Randki w Internecie cieszą się coraz większą popularnością. Każdego roku na portalach randkowych rejestruje się coraz więcej osób. Na tego typu stronach szukają szczęścia oraz „bratniej duszy” nie tylko osoby młode, ale również ludzie po wielu przejściach i życiowych zakrętach, którzy chcą wreszcie odnaleźć spokój, życiową stabilizację i kogoś bliskiego. Wielofunkcyjne wyszukiwarki zamieszczone na portalach randkowych dają szansę znalezienia osoby w konkretnym przedziale wiekowym, z wybranego miasta, o konkretnych poglądach i zapatrywaniach na świat. Coraz więcej osób na portalach randkowych znajduje swoją miłość.

Czy zdarzyło się Tobie spotkać w internecie osobę, która zaintrygowała Ciebie do tego stopnia, że zapragnąłeś spotkać się z nią w relnym świecie? Jeśli nie to nic straconego! Możesz nadrobić zaległości korzystając z portali randkowych takich jak ten. Jest tutaj zarejestrowanych tysiące osób, które czekają tylko na wyraxny sygnał od tych, którzy są nimi zaitneresowany. Twój sen może się spełnić jeszcze tego wieczoru. Zarejestruj się w naszym portalu randkowym i znajdź wyśniony romans.

Czy w Internecie uda mi się spotkać miłość?

Randki w sieci często są dopiero wstępem do prawdziwej i szczerej miłości. Jest to wspaniałe rozwiązanie dla nieśmiałych osób, które do końca nie są w stanie uwierzyć w to, że jeszcze zasługują na zainteresowanie i odwzajemnione uczucie. Pisząc do kogoś w sieci pozostajemy na tyle anonimowi, aby czuć się swobodnie i bezpiecznie. Może w takich warunkach uda nam się otworzyć? Po etapie wymiany korespondencji, wiele takich skojarzonych par decyduje się na pierwsze spotkanie. Nikt nie może zagwarantować, iż pierwsza osoba, z którą nawiążemy znajomość będzie akurat tą jedyną.

Właśnie na tym polega magia portalu internetowego dla samotnych - możemy pisać do większej ilości osób, rozmawiać, oglądać zdjęcia, poznawać się - bez niepotrzebnego stresu. Sama decyzja o spotkaniu może być dobrze zaplanowana i przemyślana. To świetne rozwiązanie dla osób, które nie lubią niespodziewanych zdarzeń oraz zależy im na tym, aby w każdym calu panować nad rozwojem wydarzeń. Niestety nie zawsze jesteśmy w stanie przewidzieć na kogo możemy trafić. Internet rządzi się swoimi, odmiennymi prawami. Jeśli zależy nam na anonimowości - musimy być przygotowani na to, że druga strona też nie zawsze musi być z nami szczera.

Rejestrując się więc na portalu randkowym ostrożnie wybierajmy rozmówców, wymieńmy się fotografiami i przede wszystkim dajmy się poznać drugiej stronie, w zamian oczekując takiego samego zaangażowania. Nie nastawiajmy się z góry na odnalezienie tutaj jedynie swojej miłości - może akurat osoba, z którą będziemy rozmawiać tak przypadnie nam do gustu, że postanowimy się z nią zaprzyjaźnić? Czasem przyjaźnie zawiązane przez Internet, gdzie można niemal codziennie ze sobą korespondować oraz poznawać się, okazują się być takimi prawdziwymi, trwającymi nieraz wiele lat.

Portal randkowy jest więc ogromną szansą na przeżycie nowego doświadczenia, przygody, poznanie wielu ciekawych ludzi oraz pracę nad samym sobą. Często poprzez opisywanie siebie i swojego życia, jesteśmy w stanie przyjrzeć się mu z zupełnie innej perspektywy, podjąć jakieś wiążące decyzje i może zmienić coś, ulepszyć?