Portal randkowy dla Polaków w Australii

Polacy z Australii chcą Cię poznać!

Zarejestruj się bezpłatnie »
Sebastian 50 lat Sebastian

Lat: 50

Australia

Alicja 41 lat Alicja

Lat: 41

Australia

teresa 59 lat MELBOURNE teresa

Lat: 59

Australia

Krzysztof 68 lat Krzysztof

Lat: 68

Australia

Teresa 59 lat Teresa

Lat: 59

Australia

Ania 43 lat Carlisle, Western Australia Ania

Lat: 43

Australia

beto  62 lat werrington nsw beto

Lat: 62

Australia

Wieslawa 72 lat Wieslawa

Lat: 72

Australia

Jan 67 lat Sydney Jan

Lat: 67

Australia

Monika 43 lat Monika

Lat: 43

Australia

Alina 56 lat Sydney zachodni Alina

Lat: 56

Australia

Ania 43 lat Carlisle, Western Australia Ania

Lat: 43

Australia

Sebastian 50 lat Sebastian

Lat: 50

Australia

Marta 32 lat Marta

Lat: 32

Australia

Marta 32 lat Marta

Lat: 32

Australia

ANDRE 69 lat ANDRE

Lat: 69

Australia

Zbyszek 55 lat Zbyszek

Lat: 55

Australia

Randki Australia

Samotni Polacy w Australii tak jak ich rodacy na całym świecie wykorzystują internet do celów matrymonialnych. Dzięki portalom randkowym polskie singielki i single z Australii codziennie poznają nowych partnerów.

Samotność na obczyźnie doskwiera w sposób szczególny. Uczucia, które przewijają się najczęściej to tęsknota i nostalgia, żal i smutek, które biorą swoje źródło w braku ukochanej osoby, z którą możemy dzielic nasze dni i noce, wspólnie przezywać wszystkie nasze wzloty upadki, porażki i sukcesy. Już romantyczni poeci, którzy z przyczyn politycznych i osobistych nie chcieli lub nie mogli wrócić do ojczyzny, wybierając życie na emigracji, rozpisywali się na temat frustracji i bólu jakie wywoływała w nich tęsknota za krajem ojczystym. I mimo że w dzisiejszych czasach realia są nieco inne niż w XVIII wieku a podróż z najdalszego zakątka świata do Polski trwać może nie kilka dni a kilkanaście godzin, to samotność na emigracji smakuje tak samo gorzko. Na szczęcie Polacy są na całym świecie, a jeśli pragniemy poznać samotną osobę mieszkającą – tak samo jak my – w Australii, to dzięki nowym technologiom z pewnością się to uda. Portal samotneserca.pl jest doskonałym przykładem na to, że samotni z Australii również mogą znaleźć bratnią duszę.

Znajomi z Australii

Mieszkając za oceanem, w dalekiej Australii bez większych problemów możemy znaleźć Polaków, którzy tak samo jak my również potrzebują bliskości drugiej osoby. Nic dziwnego nie ma w tym, że Polacy preferują swoich rodaków do związku, gdyż dwoje ludzi w obcym mimo wszystko państwie, zawsze lepiej poradzi sobie mając wzajemne wsparcie. Internet jako narzędzie służące poznawaniu partnerów, zwłaszcza w tak trudnym środowisku jak obcy kraj, sprawdza się idealnie, nic więc dziwnego, że dzięki niemu setki Polaków w mieszkających Australii mogło się poznać i stworzyć udane związki.