Wspólna pasja łączy ludzi

Każdy z nas ma jakaś pasję, hobby, którym zajmuje się w wolnym czasie. Odrywamy się od codziennej rzeczywistości i spędzamy czas, np. w wirtualnym świecie gier, chodząc na piesze wędrówki lub jeżdżąc na rowerze. Po godzinach relaksu z dala od problemów wracamy do codziennego życia. Sami, niechciani, zasmuceni. Śledzimy znajomych naszych znajomych, którzy wpadli nam w oko, bądź też idziemy z nadzieją na imprezę i marzymy, że to właśnie dziś poznamy kogoś wyjątkowego. Ale często nic z tego nie wychodzi. A przecież wokoło jest tyle interesujących osób, wystarczy się odważyć! Ludzie, którzy mają taką samą pasję, to przecież właśnie ci wybrani, z którymi chcemy spędzać wolny czas. Dlatego jeszcze dziś zarejestruj się na portalu randkowym samotneserca.pl i poznaj wielu wartościowych ludzi, którzy mają taką samą pasję jak Ty! Może wśród nich znajduje się ta jedyna, wymarzona druga połówka, która będzie Twoją przyszłą żoną lub mężem…

Gra połączy graczy

Jesteś zapalonym graczem MMO, czy innych gier, poprzez które łączysz się w sieci z innymi graczami i toczysz liczne pojedynki? Nie skupiaj się tylko na doskonaleniu swojej postaci. Zajrzyj czasem na portal samotneserca.pl, napisz coś od siebie, o sobie, zagadaj do innych. Życie różnie łączy ludzi, czasami okazuje się, że Twój największy przeciwnik w rozgrywce, bądź wierny kompan z drużyny to właśnie użytkownik naszego portalu. Nie szukaj daleko, spróbuj znaleźć kogoś w tak dobrze Ci znanym i lubianym przez Ciebie środowisku.

Muzyka kluczem do serca

Jesteś urodzonym muzykiem, pasjonatem gry na różnych instrumentach i stałym bywalcem koncertów? Wiesz, że dziewczyna/chłopak, która/y Ci się podoba jest samotną duszyczką, zakochaną w tym, czy tamtym rockmanie? Zaproś ją/go na koncert, wspomnij w rozmowie, że też grasz. Być może zechce posłuchać Twojej gry. Naucz się grać jej/jego ulubionej piosenki, albo skomponuj coś własnego. Jeżeli obiekt Twoich westchnień marzy by wystąpić na scenie, ale nie umie na niczym grać i wcale nie zna się na nutach, zaproponuj jej/mu prywatne lekcje gry. Jesteś basistą, a dziewczyna marzy o gitar-grajku? Zaproponuj, że razem będziecie się uczyć gry na gitarze. Połączcie wspólne zamiłowania do muzyki. A może kiedyś poza parą stworzycie także mały zespół i będzie sami dawać koncerty?

Zapalony fan

Jesteś fanem jakiejś serii książkowej, komiksowej, filmowej, czy też jakiś gier, muzyków? Jeżeli nie należysz jeszcze do żadnej grupy fanowskiej, poszukaj w swojej okolicy zgrupowań miłośników, np. Władcy Pierścieni. Możesz szukać informacji na forach internetowych. Warto wybrać się na takie spotkanie i zabrać ze sobą kogoś bliskiego. Warto spotkać osoby, które mają taką samą pasję jak Ty, lubią to samo i mogą spędzić godziny na rozmowach o wspólnym przedmiocie uwielbienia. Jeżeli należysz już do takiej organizacji, a osoba, która zwróciła Twoją uwagę również lubi to samo, zaproponuj jej pójście na spotkanie takiego fandomu. Zaproś do wspólnej zabawy, poniekąd elitarnej grupy, jakże sympatycznych i wszechstronnych (mimo wspólnego zamiłowania) ludzi. Być może czas spędzony w gronie pasjonatów tego samego świata filmowego, książkowego zbliży Was do siebie. Jeżeli nie możesz liczyć na nic więcej, poza przyjaźnią, przynajmniej zyskasz kompana/kompankę wspólnych wyjść na miasto, zabaw.

Sport to nie tylko zdrowie

Sport to doskonała okazja na poznanie się bliżej i umocnienie relacji, która być może przerodzi się w silniejsze uczucie. Łyżwy, narty, basen, czy mecz ulubionej drużyny to dobre miejsce na randkę. Jeżeli Twoja sympatia nie bardzo potrafi jeździć na nartach, nie wie jak i od czego zacząć treningi, zaproponuj jej wspólne zajęcia. Będziecie mogli nie tylko wzajemnie się motywować, ale spędzić też razem czas. Być może niebawem staniecie się zapalonymi sportowcami.

Pasje są różne i jest ich bardzo dużo. Ważne jest, byście potrafili odkryć swoją i zarazić nią drugą osobę. Wspólne hobby umocni Waszą relację i pozwoli Wam spędzać więcej czasu razem. Poznacie nie tylko nowe osoby, ale też siebie nawzajem i nowe możliwości. Pamiętajcie, hobby to ważna cześć Waszego życia, w końcu nie samą pracą człowiek żyje.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.