WYBÓR
SINGLI

Samotne Dziewczyny

Jesteś młodą dziewczyną, studiujesz, uczysz się lub pracujesz i nie masz czasu na częste wyjścia, a jeżeli już wychodzisz to zawsze trafiasz na nieodpowiednie osoby, którym zależy wyłącznie na przelotnych, chwilowych romansach. A Ty nie tego oczekujesz od partnera i swojego życia, chcesz czegoś ponad to. Jeżeli ten opis pasuje do Ciebie to trafiłaś w dobre miejsce, ponieważ specjalnie z myślą o takich młodych dziewczynach jak Ty przygotowaliśmy w naszym serwisie specjalne miejsce, tym miejscem jest strefa dziewczyn.

Masz już konto?

Zaloguj się

Portal wybierany przez Singli!

Dowiedz się czemu

Poznawaj i randkuj

Wojtek

lubelskie

Wojtek 27 lat Puławy

Sebastian

wielkopolskie

Sebastian 30 lat gniezno

Jeremiasz

mazowieckie

Jeremiasz 30 lat Maków Mazowiecki

kacper

pomorskie

kacper 27 lat Kościerzyna

julia

lubelskie

julia 27 lat

Patrycja

małopolskie

Patrycja 27 lat

Karol

łódzkie

Karol 27 lat

Krzysztof

mazowieckie

Krzysztof 30 lat Serock

NoName

zach. pom.

NoName 29 lat -

Kamila

kuj-pom.

Kamila 29 lat Włocławek

Julka

wielkopolskie

Julka 27 lat

Zuzanna

mazowieckie

Zuzanna 28 lat

Kasia

mazowieckie

Kasia 30 lat

Maja

śląskie

Maja 29 lat Dąbrowa Górnicza

Damian

świętokrzyskie

Damian 30 lat ostrowiec sw

Mariush

kuj-pom.

Mariush 29 lat Włocławek

Krzysztof

mazowieckie

Krzysztof 30 lat Serock

Marta

mazowieckie

Marta 29 lat Warszawa

Michał

śląskie

Michał 27 lat Czeladź

Patryk

dolnośląskie

Patryk 27 lat

Dziewczyny

Szczęście to Ty...

Przeżyjesz przygodę życia

Poszerzysz swoje grono znajomych

Poczujesz się piękna

Znajdziesz miłość

Samotne dziewczyny szukają chłopaka.

Typów dziewczyn jest wiele. Różnią się one typem urody, charakterem czy też podejściem do życia. Łączy je jednak to, że każda chce zainteresować swoją osobą swojego potencjalnego partnera. Czasem przybiera to postać wyścigu, w którym każda chce być najładniejsza. Kiedy ma miejsce taka sytuacja często dochodzi do kłótni. Dziewczyny mogą kłócić się o wiele spraw, jednakże nie ulega wątpliwości, że często dochodzi do sprzeczek dotyczących chłopaków. Dotyczy to głównie bardzo młodych dziewczyn, dla których atrakcyjność staje się obsesją. Niektóre z zazdrością patrzą, gdy ich rówieśniczka ma modniejsze ubrania lub wygląda oryginalniej. Jest ona potencjalnym zagrożeniem jeśli chodzi o zdobycie wymarzonego chłopaka. Oczywiście z wiekiem sytuacja się zmienia, dziewczyny dojrzewają szybciej niż chłopacy, więc doskonale wiedzą, że w życiu nie zawsze chodzi o to, żeby się wszystkim podobać. Niemniej jednak, dziewczyny dobrze się czują pośród zalotnych spojrzeń płci przeciwnej.

Niewątpliwie mężczyźni chętnie przebywają w towarzystwie dziewczyn zadbanych, szczerych i naturalnie pięknych. Idealna kandydatka umie wypowiedzieć się na wiele aktualnych tematów, zna języki obce oraz nie zapomina o uśmiechu. Warto zatrzymać się tutaj na chwilę. Niektórzy mówią, że droga do serca chłopaka przechodzi przez żołądek. Być może jest w tym ziarenko prawdy, jednakże prawdziwym kluczem do serca chłopaka jest właśnie uśmiech. Niewymuszony oraz naturalny sprawia, że dziewczyny stają się piękniejsze i bardziej atrakcyjne. Podobno dziewczyny częściej śmieją się z żartów osób, które im się podobają i którymi są zainteresowane. Warto więc zwracać uwagę uśmiech, gdyż to właśnie on może okazać się szczególnie ważny w walce o wymarzoną partnerkę.

W dzisiejszych czasach wiele dziewczyn sprawia wrażenie niedostępnych. Prawda jest taka, że jest to tylko coś w rodzaju „nowoczesnego mechanizmu obronnego”. Zewsząd usłyszeć można negatywne stwierdzenia na temat dziewczyn, które nadużywają makijażu lub słonecznych kąpieli, a także tych, których zamiłowanie są szybkie samochody. To się niestety źle kojarzy. Dlatego dziewczyny za wszelką cenę chcą uniknąć pochopnej oceny, stąd ich początkowa niechęć do otwierania się przed chłopakiem. Nie chcą sprawić wrażenia pierwszej lepszej, którą szybko i łatwo można zbajerować. Warto zauważyć, że charakterystyczną cechą mężczyzn jest to, że lubią zdobywać. Jeśli zauważą, że kobieta jest „nieosiągalna” i że trzeba włożyć nieco wysiłku, aby zainteresować ją swoją osobą, to wtedy uruchamiają się u nich pierwotne instynkty, które sprawią, że będą się bardziej starać i walczyć o serce swojej wybranki. Taka „niedostępność” ich po prostu kręci. Warto zauważyć, że jest ona pozytywna zarówno z punktu widzenia dziewczyny, jak i chłopaka. Ona buduje wizerunek szanującej się kobiety, a on wie, że ma do czynienia z kimś, kto doskonale zna swoją wartość.

Polskie dziewczyny

W jednej z polskich piosenek możemy odnaleźć słowa „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”. Jest w tym wiele prawdy, gdyż polskie dziewczyny uchodzą za jedne z najładniejszych na świecie. Ich uroda doceniona jest przez mężczyzn zarówno w Polsce, jak i za granicą. Wielu obcokrajowców marzy, aby umówić się z Polką i założyć z nią rodzinę. Co więcej zwracają uwagę na to, że są miłe i dobre. Ponadto umieją się bawić, a picie alkoholu przychodzi im z łatwością. Pomimo tego, że większość osób zza granicy wypowiada się o Polkach w samych superlatywach, zdarzają się również i tacy, którym polskie dziewczyny nie przypadły go gustu. Najbardziej powszechny zarzut wobec Polek tyczy się ich zadbania. Otóż, okazuje się, że często mówi się, że owszem Polki o siebie dbają, jednak po ślubie spoczywają na laurach i nie zależy im, aby wyglądać nieskazitelnie. Drugą z kolegi wadą jest to, że nie zawsze potrafią dobrać odpowiednie ubranie. Ile jest w tym prawdy? Zapewne nie wszystko to co zostało opisane powyżej jest kłamstwem, jednak fakty są takie, że Polki przedstawiane są jako kobiety mające o wiele więcej zalet niż wad.

Być może oprócz urody, Polki przyciągają do siebie mężczyzn również swoją opiekuńczością, umiejętnością prowadzenia domu, czy też dobrymi zdolnościami kulinarnymi. Można powiedzieć, że stanowią one doskonały materiał na żonę. Warto zauważyć, że nie tylko cudzoziemcy interesują się Polkami, ale też Polski uważają cudzoziemców za ciekawych partnerów życiowych. Czyżby u nas w kraju nie było mężczyzn, którzy sprostaliby ich wysokim wymaganiom? Trudno powiedzieć. Jedno jest pewne, polscy mężczyźni mają ogromne szczęście, że mogą obcować na co dzień z tak pięknymi kobietami. Daje im to szansę na poznanie kogoś interesującego nawet dwie przecznice od jego miejsca zamieszkania. Polscy mężczyźni mają ten komfort, że nie muszą daleko szukać idealnej partnerki dla siebie, gdyż wszystko co najlepsze mają tu – na miejscu.

Co więcej polskie dziewczyny są wychowywanie w sposób, które próżno szukać na zachodzie. Cenią sobie one wartości rodzinne, potrafią zaopiekować się członkami swojej rodziny, oraz zaszyć dziurę w ubraniu jeśli zajdzie potrzeba. Taki sposób wychowania sprawia, że polskie dziewczyny są zaradne życiowo i już za młodu uczą się jak prowadzić dom. Takie umiejętności na pewno przydają się w przyszłości, kiedy to same podejmą decyzję o założeniu rodziny. Polskie dziewczyny posiadają nie tylko urodę oraz umiejętności praktyczne, ale także nieprzeciętną inteligencję. Odsetek dziewczyn posiadających wyższe wykształcenie jest o wiele większy niż w przypadku mężczyzn. To kolejny argument, który dobitnie ukazuje, że polskie dziewczyny są wspaniałe. Oczywiście nie można powiedzieć, że polskie dziewczyny są pozbawione wad, jednak nie zmienia to faktu, że dla wielu mężczyzn są po prostu idealne.

Dziewczyny z okolicy

Jeśli jesteś mężczyzną poszukującym atrakcyjnych dziewczyn, to niewątpliwie powinieneś odwiedzić portal samotneserca.pl. Wystarczy, że przejdziesz prostą rejestrację, a uzyskasz dostęp do ogromnej bazy profili dziewczyn z Twojej okolicy. Jeśli obawiasz się bezpośrednio kontaktu z kobietami lub po prostu jesteś nieśmiały, nasza strona pomoże Ci się otworzyć i uzyskać pewność siebie, która jest niezbędna, aby zainteresować kobietę swoją osobą. Wielu mężczyzn podświadomie szuka kobiety o idealnych wymiarach, nie można się temu dziwić, gdyż mężczyźni należą do wzrokowców i zakochują się w tym co widzą. W odróżnieniu, kobiety zakochują się w tym co słyszą, dlatego tak bardzo ważna jest umiejętność rozmowy z kobietami. Wracając jednak do tematu, warto zauważyć, że kobieta idealna jest dla wielu mężczyzn po prostu nudna. Skoro wiemy już, że kobieta nie musi mieć wymiarów 90/60/90, to nasuwa się pytanie jak poznać ciekawą dziewczynę? Okazuje się, że odpowiedz jest bardzo prosta. Dziewczyna musi się często uśmiechać, tylko wtedy jest w stanie zatrzymać przy sobie mężczyznę na dłużej. Uśmiech kobiety niewątpliwie działa kojąco na zmysł wzroku partnera, a on wie, że jego wybranka jest osobą optymistycznie nastawioną do życia. I tutaj dochodzimy do drugiej bardzo ważnej cechy poszukiwanej u dziewczyn. Mianowicie musi cechować się ona pewnością siebie, patrzeć w przyszłość z nadzieją i uśmiechem oraz nie narzekać na figle jakie płata nam los. Właśnie, takie dziewczyny znajdziesz na naszym portalu.

Dziewczyny z Twojej okolicy

Być może tuż obok Ciebie mieszka dziewczyna, która w pozytywny sposób zawróciłaby Ci w głowie. Możliwe, że przez wiele lat nie zwróciłeś na nią uwagi. Jeśli brak Ci odwagi, aby zagadać i zaprosić na randkę interesująca Cię dziewczynę, użyj do tego Internetu. Dzięki niemu, a raczej dzięki serwisowi samotneserca.pl na pewno poznasz kogoś intrygującego i to blisko Twojego miejsca zamieszkania. Nawet nie zdajesz sobie sprawy jak blisko może czekać szczęście. Wystarczy tylko wyciągnąć po nie rękę. Pierwszym krokiem jest rejestracja, jest on bardzo szybka i bezproblemowa. Potem już tylko wystarczy dodać zdjęcia, zadbać o interesujący opis i zacząć konwersacje z kobietami, które wpadły Ci w oko. Jeśli Twój profil będzie wzbudzał zainteresowanie, napiszesz na nim coś tajemniczego, co wzbudzi ciekowość, być może to właśnie dziewczyna z Twojej okolicy napisze do Ciebie pierwsza. Pamiętaj, że każdy z mężczyzn ma szansę na znalezienie partnerki swoich marzeń. Często z różnych przyczyn poznawanie się na żywo nie jest dla nas komfortowe. Rozumiemy to doskonale, dlatego też z myślą o osobach, których onieśmielają kobiety stworzyliśmy portal samotneserca.pl. Pamiętaj abyś sprecyzował swoje oczekiwania wobec przyszłej partnerki i na ich podstawie rozpoczął poszukiwania, to znaczenie ułatwi znalezienie odpowiedniej osoby. Nie można jednak, stawiać wymagań zbyt wysokich wobec potencjalnego partnera, gdyż nasze poszukiwania mogą zakończyć się fiaskiem.

Szukam dziewczyny

Jeśli jesteś samotnym mężczyzną, który szuka dziewczyny to dobrze trafiłeś. Z portalem samotneserca.pl to zadanie okaże się łatwiejsze niż sądzisz. Wystarczy optymistyczne nastawienie, kilka kliknięć i w krótkim czasie możesz znaleźć kogoś dla siebie. Nieważne jak wyglądasz, ile masz lat i jaki jest twój charakter, bez względu na wszystko masz szansę na znalezienie atrakcyjnej dziewczyny. Być może jest tak, że kontakty z kobietami nie należą do rzeczy, które robisz najlepiej i chciałbyś spróbować alternatywnej drogi, dzięki której nawiążesz z nimi relacje. Jeśli tak, to rejestrując się na samotneserca.pl obierzesz idealny sposób do zrealizowania tego celu. Tutaj możesz nawiązać koleżeńską znajomość, poszukać przygody, spróbować czegoś nowe, pozwolić sobie na niezobowiązujący flirt lub też spotkać kobietę swojego życia. Wybór należy do Ciebie, jeśli szukasz dziewczyny to tylko na samotneserca.pl. Jeśli szukasz dziewczyny z pewnością powinieneś znać kilka sposobów na to, aby zainteresować ją swoją osobą. Kiedy nadejdzie ten przełomowy moment i umówisz się na randkę za pośrednictwem naszego serwisu pamiętaj, że nie musisz wyglądać jak Brad Pitt, aby zdobyć ładną dziewczynę. To my, mężczyźni zwracamy większą uwagę na fizyczne walory kobiet, natomiast one zainteresowane są w dużej mierze emocjonalną sferą mężczyzny. Warto dodać, że jeśli mężczyzna będzie bardzo przystojny, oczywiście zainteresuje kobietę, jednakże kiedy nie będzie umiał z nią rozmawiać, to od razu zostaje skreślony. Pamiętajmy, że wygląd odpowiedzialny jest za pierwsze wrażenie, które często okazuje się omylne. Ponadto nawet jeśli wybierzesz najlepszy temat do rozmowy, to jeśli rozmowa się nie będzie się „kleić”, nie będziesz umiał poprowadzić tematu to nie możesz liczyć na zainteresowane ze strony kobiety. Na spotkaniu sam na sam z dziewczyną powinieneś utrzymywać kontakt wzrokowy. Jeśli twój wzrok będzie rozbiegany od razu wyjdzie na jaw, że jesteś zdenerwowany. Powinieneś emanować pewnością siebie, dziewczyny naprawdę to lubią. Bardzo ważną rzeczą jest również poczucie humoru, jeśli będziesz umiał wywołać uśmiech na twarzy dziewczyny możesz być pewien, że będzie Cię bardzo pozytywnie kojarzyć. Warto też zwrócić uwagę na mowę ciała, ważne jest abyś pomimo stresu towarzyszącemu spotkaniu z dziewczyną umiał radzić sobie z emocjami i zachowywał się jak najbardziej naturalnie. Jeśli interesujesz się ciekawymi rzeczami, śmiało możesz jej o tym opowiedzieć, przy okazji zapytaj ją czym się zajmuję, jakie ma hobby. To sprawi, że dziewczyna poczuje, że naprawdę się nią interesujesz. Może zabrzmi to trochę zabawnie, ale nawet pytanie o to co jadła dzisiaj na obiad zadane w odpowiedniej sytuacji może wiele zdziałać. Jeśli odnosisz jakieś sukcesy sportowe, zawodowe lub inne bez wątpienia możesz się z nią tym podzielić. Dziewczyny mają słabość do mężczyzn, którzy odnieśli sukces. Oczywiście nie chodzi o to, aby się przechwalać. Po prostu warto zasygnalizować, że posiadamy swoje pasje. To bez dwóch zdań podziała na naszą korzyść. Przekonaj się jak łatwo odmienić swoje życie...

Nie jesteś przekonana do portali matrymonialnych czy randkowych, ponieważ to dla Ciebie nowość? Być może ktoś, komu zaufałaś zranił Cię lub sprawił przykrość, która odcisnęła piętno na Twoim stosunku do mężczyzn. Mogło tak być, nie przeczymy... Spróbuj jeszcze raz, być może poprzednim razem wybrałaś złe miejsce, niewłaściwą osobę – teraz zapewniamy Cię, jesteś tu gdzie powinnaś się znaleźć na samym początku. To miejsce, któremu zaufało już tysiące osób, może tutaj odmienisz swoje podejście i na nowo zaczniesz ufać innym.

Pierwszy raz korzystasz z portalu matrymonialnego i nie do końca wiesz jak zacząć? To bardzo proste, zacznijmy od początku. Przede wszystkim załóż swoje indywidualne konto, podaj informacje na temat swojej osoby – nie muszą być szczegółowe, możesz napisać co lubisz, czym się zajmujesz, ile masz lat – pamiętaj, że informacje muszą być prawdziwe aby wszystko miało jakikolwiek sens. Po założeniu swojego konta na portalu samotneserca.pl i jego weryfikacji będziesz mogła przeglądać ogłoszenia innych użytkowników, oni będą mogli oglądać Twoje konto. Możesz dodać zdjęcie jeżeli masz taką ochotę. Jeżeli ktoś przypadnie Ci do gustu – możesz do niego napisać. Sama widzisz jakie to proste. Tu panują jedynie przejrzyste i transparentne zasady.

Strefa dziewczyn jest miejscem, w którym poznało się wiele obecnych par. Początkowe rozmowy wyłącznie przez serwis często przeradzają się sms-owanie oraz późniejsze spotkania, aż w końcu powstają związki na długie lata. Spróbuj sama – być może Twoja miłość już na Ciebie czeka. Strefa dziewczyn przywita Cię już teraz!

gg
kontakt
mlode
polska
prywatnie
samotne
siec
telefon
dziecko
zdjecia
nastolatki

Samotne panie mają swój portal w sieci! Dziewczyny bez pary szaleją w Internecie! Chcesz poznać samotnych panów pragnących związku ? zarejestruj się u nas! Portal samotnych dziewczyn czeka na Ciebie, nie zwlekaj, zarejestruj się!

Portal pełen chłopaków w różnym wieku i z różnych miast, portal pełen porad specjalistów na temat związków i miłości? To my! Zanurz się w nowej przestrzeni internetowej, w której znajdziesz to czego od dawna szukasz! Internetowe biuro matrymonialne samotneserca.pl zostało stworzone z rozmachem i myślą o m.in. wolnych dziewczynach, które nie miały do tej pory szczęścia w miłości. Złamane serce, nieudane związki, bolesne rozstania? Już czas byś zapomniała o tych przykrościach w swoim życiu i zaczęła cieszyć się na nowo! Zarejestruj się, a my pomożemy ci odzyskać radość życia. Darmowa rejestracja jest kluczem do wszelkich udogodnień i atrakcji jakie oferuje nasze biuro matrymonialne: wyszukiwarka osób, artykuły o psychologii związków oraz Blog Samotnych Serc.

Panowie z całej Polski i zagranicy, w każdym wieku i o różnych typach urody czekają na odważne panie, które nie boją się nowych znajomości. Daj sobie szansę na poznanie kogoś z nich i być może zakochanie się! Solidne poznanie się podczas niezliczonych rozmów przez Internet to dobra podstawa przyszłego związku. Zakochaj się najpierw w jego wnętrzu, a potem w wyglądzie, daj mu szansę na to samo! Masz przecież tyle do zaoferowania! Nie szukasz miłości? Wolałabyś poznać kogoś do niezobowiązującej znajomości? Nie szkodzi, tacy użytkownicy także się u nas logują! Słowo randkowy w nazwie do niczego nie obliguje naszych zarejestrowanych bowiem portal dla singli samotneserca.pl mają być przede wszystkim przyjaznym i miłym miejscem nawiązywania nowych kontaktów, bez względu na to, jaką relacją miałyby się one zakończyć. Nie czekaj więc, u nas może cię spotkać tylko dobro!

Panowie chcą się matrymonialnie określić! Faceci szukają dziewczyn do związku! Matrymonialnym celem mężczyzn jest miłość - pan pozna dziewczynę ze swojego miasta i okolic!

Wiosna w pełnym rozkwicie i zapewne wracając do domu z pracy zauważasz, że na ulicach coraz liczniej pojawiają się zakochane pary. Dyskretne pocałunki, trzymanie za rękę, romantyczne spacery. Jeśli jesteś sam to albo ten widok cię przygnębia albo jesteś zły, a właściwie to zazdrosny. Nas to wcale nie dziwi, ale z całego serca chcemy ci pomóc pozbyć się tych negatywnych uczuć! Zacznij wysyłać pozytywne wibracje w świat, twórz jedną z tych zakochanych par, które teraz mijasz na ulicy!

Mężczyzna szuka dziewczyny żeby założyć z nią rodzinę!

Najważniejsze to sprecyzować swój cel. Powiedz sobie: tak, chcę kochać. Chcę poznać kobietę, z którą połączy mnie miłość. Gdy przyznasz się sam przed sobą do takich pragnień, nie pozostaje ci już nic innego, jak ruszyć na podbój samotnych serc na portalu randkowym! Zarejestruj się i ciesz się nieograniczoną możliwością wyboru osoby do której możesz napisać wiadomość! Od tych kilku słów powitania może zacząć się twoja droga ku własnej rodzinie i tym samym ku spełnionym marzeniom. Zaryzykuj, dziś jeszcze jesteś sam, ale kto wie jak będzie wyglądać Twoje życie za np. miesiąc? Może zmieni się już wszystko! zakochaj się jeszcze dziś w pięknej kobiecie lub przystojnym mężczyźnie!

Najwięcej ofert samotnych serc! Odnajdziesz tutaj wolne dziewczyny, które szukają chłopaków! Może to właśnie Ty będziesz tym jedynym? Zaryzykuj!

Każdy poszukuje miłości, która czasem w zabieganym świecie wydaje się bardzo odległa i niedostępna. Mówi się, że można ją znaleźć wszędzie i owszem. Jednak najbardziej popularnym na dzień dzisiejszy źródłem nowych kontaktów jest Internet. Ponieważ niejednokrotnie znajomości z wirtualnych, przechodzą na realne, sieć jest idealnym miejscem na znalezienie drugiej połówki. Z roku na rok, rośnie liczba par zawierających małżeństwa, których miłość rozpoczęła się od spotkań internetowych. Wśród rosnącej liczby ogłoszeń w serwisach randkowych i biurach matrymonialnych, widać wyraźnie wzrost zainteresowania i zamieszczanych przez nastolatki i młode kobiety ogłoszeń. Ich motywem rejestracji na stronach często jest ściśle związany z tym, że zostały zranione, boją się kolejnych zawodów i rozczarowań. Poza tym chcą, aby jakiś mężczyzna poprosił o rękę. Wirtualna znajomość pozwala na zachowanie dystansu w początkowych fazach znajomości i stopniowe nabieranie zaufania. Poza tym, Internet pomaga przełamać nieśmiałość, sprzyja otwarciu się przed drugą osobą, opowiadaniu o swoich pasjach, marzeniach, a czasem pomaga w zaleczeniu zadanych sercu ran. Zarejestruj się już dziś na portalu samotneserca.pl i znajdź partnera jeszcze dziś!


Nowe osoby

Piotr

Francja

Piotr  36 lat

mateusz

Holandia

mateusz 22 lat

Paweł

mazowieckie

Paweł  50 lat Pruszków

Leszek

Francja

Leszek 32 lat Paryż

Katarina

kuj-pom.

Katarina 26 lat

Emil

lubuskie

Emil 26 lat Międzyrzecz

damian kamil

lubelskie

damian kamil  33 lat Lublin

Renia

śląskie

Renia 74 lat

Krzysztof

podlaskie

Krzysztof  51 lat Białystok

Ula

łódzkie

Ula 47 lat

Marcin sarzalski

mazowieckie

Marcin sarzalski  34 lat

Jan

lubuskie

Jan 26 lat Zielona Góra

Krzysztof

wielkopolskie

Krzysztof 35 lat Konin

Ewa

wielkopolskie

Ewa 27 lat

Dawid

lubuskie

Dawid 41 lat Świębodzin

Andrzej

podkarpackie

Andrzej  44 lat Rzeszów

Justyna

dolnośląskie

Justyna 27 lat Kłodzko

Urszula

Francja

Urszula 35 lat Moissac

Anna

pomorskie

Anna  38 lat Skarszewy

Lukasz

małopolskie

Lukasz 38 lat Nowy Sącz

Wiesław

łódzkie

Wiesław 30 lat Sieradz

Bartek

mazowieckie

Bartek  24 lat Radom

Kacpdr

kuj-pom.

Kacpdr 22 lat Bydgoszcz

michal

śląskie

michal 36 lat Katowice

Masz już konto?

Zaloguj się

Portal wybierany przez Singli!

Dowiedz się czemu