Kobieta - profil

Baza ogłoszeń matrymonialnych z całej Polski. Kobiece profile na portalach randkowych. Sprawdź profil idealnej kobiety na naszej stronie samotneserca.pl. Dużo, aktualnych i sprawdzonych ogłoszeń ze zdjęciami. Kobiety z Polski i zagranicy.

Darmowa rejestracja »

Randki przez Internet stają się coraz bardziej popularne. Także coraz więcej kobiet decyduje się na poszukiwanie partnera tą metodą. Co łączy takie osoby? Jaka jest ich motywacja i czego dokładnie szukają?

Kobieta 28 lat - profil

Bardzo częstym użytkownikiem portali randkowych są młode kobiety do trzydziestki, w wieku około 28 lat. W większości są dość aktywne na portalach, lubią inicjować konwersacje i najczęściej na samym początku korespondują z kilkoma użytkownikami naraz. Mają dokładnie sprecyzowane oczekiwania od kandydatów, wiedzą czego chcą.

Czego szukają kobiety po 20-stce?

Kobiety ok. 28 lat aktywne na portalach randkowych dzielą się na dwie grupy:

  • Szukające rozrywki – chcące poznać kogoś ciekawego, jednak bez zamiaru na stały związek.
  • Szukające stałego partnera – kobiety, które czują, że chciałyby ustabilizować swoje życie, które myślą o małżeństwie i o dzieciach.

Trudno posiłkować się statystykami, ale wydaje się, że druga kategoria przeważa wśród tej grupy wiekowej. Takie kobiety szukają poważnych mężczyzn, którzy również planują stały związek. Nie mają nic przeciwko kandydatom trochę starszym, którzy dają większe poczucie stabilności i bezpieczeństwa. Jeśli odznaczasz się takimi cechami, na pewno masz szansę, by znaleźć się w kręgu zainteresowania typowej 28-latki online.

Darmowa rejestracja »