My dwoje i nasza historia


Znajdując swoją miłość w Internecie częstym zachowaniem par jest usunięcie swoich profili na serwisie matrymonialnym (co jest zresztą zrozumiałe) oraz nie dzielenie się swoim szczęściem, doświadczeniem oraz spostrzeżeniami z innymi użytkownikami.

Darmowa rejestracja »
Marlena 38 lat Marlena

Lat: 38

kujawsko-pomorskie

Beata 35 lat Kraków Beata

Lat: 35

małopolskie

Jolanta 28 lat Warszawa Jolanta

Lat: 28

mazowieckie

Wioletta 23 lat Wioletta

Lat: 23

Francja

Marek 23 lat Przyszowie Marek

Lat: 23

śląskie

Grzegorz  30 lat Essen Grzegorz

Lat: 30

Niemcy

klaudia 37 lat klaudia

Lat: 37

kujawsko-pomorskie

Kasia 37 lat Warszawa Kasia

Lat: 37

mazowieckie

Darek 27 lat Darek

Lat: 27

łódzkie

Paulina 25 lat Paulina

Lat: 25

kujawsko-pomorskie

Barbara 37 lat Tychy Barbara

Lat: 37

śląskie

marek 29 lat puczniew,lutomiersk marek

Lat: 29

łódzkie

"My dwoje oraz nasza historia" jest działem gdzie osoby poznane się w naszym serwisie mogą podzielić się z innymi swoją szczęśliwą historią. Takie prawdziwe historie są szczególnie budujące dla nas, jako osób prowadzących ten serwis, oraz przede wszystkich dla pozostałych użytkowników naszego portalu. Dział My dwoje i nasza historia może pomóc innym uwierzyć w szczęście, miłość, a co za tym idzie związek, który udało Wam się stworzyć.

Chcąc podzielić się swoją historią, koniecznie napiszcie do nas w zakładce kontakt - w tytule wpisując: My dwoje i nasza historia, a my zamieścimy Waszą historię na naszej stronie. Najlepsza relacja bądź fotorelacja zostanie nagrodzona romantyczną kolacją we dwoje. Opowieści, które zajmą odpowiednio drugie i trzecie miejsce za relację w dziale My dwoje i nasza historia dostaną od nas nagrody pocieszenia. Czekamy na Wasze maile, pozwólcie innym uwierzyć w miłość!

Portal randkowy – szansa na poznanie kogoś bliskiego.

Z roku na rok, z miesiąca na miesiąc coraz więcej osób rejestruje się na portalach randkowych. Bardzo często słyszymy o parach biorących ślub i zakładających rodzinę, które poznały się „w sieci”. Wciąż jednak wiele osób ma opory przed korzystaniem z tego typu portali. Boimy się nieuczciwych użytkowników mających ukryte zamiary. Wychodzimy z założenia, że ludzie w Internecie są mniej otwarci. Nic bardziej błędnego. Tak naprawdę właśnie przez Internet ludzie szybkiej się otwierają. Dotyczy to przede wszystkim osób nieśmiałych, które w życiu codziennym mają problemy w relacjach międzyludzkich. Często również mamy błędne przekonanie, że obecność na portalu randkowym jest przyznaniem się do porażki i „krzykiem rozpaczy samotnika”. Wbrew pozorom jednak wiele osób szuka miłości „w sieci” z powodu braku czasu, czasochłonnej pracy oraz innych ważnych obowiązków, które uniemożliwiają poznanie „drugiej połówki” w tradycyjny sposób. Na tego typu portalach szukamy także nie tylko partnera, ale po prostu osoby z którą moglibyśmy miło spędzić czas: wyjść do kina, teatru, na spacer.

Opisz swoją historię – daj przykład innym.

Na naszym portalu nie tylko pragniemy pomagać w znalezieniu „bratniej duszy”, ale również pokazywać, że miłość „z Internetu” może być trwała i szczęśliwa. Z tego też powodu gorąco zachęcamy do przedstawiania i opisywania swoich historii. Prześlijcie do nas swoją historię. Powiedźcie jak zainicjowaliście pierwszy internetowy kontakt, co Was przyciągnęło w drugiej osobie, jak wyglądało Wasze pierwsze spotkanie oraz jakie macie plany na przyszłość? Wasza historia to doskonały przykład na to, że można odszukać w Internecie kogoś bliskiego. Przykłady takich historii motywują do działania. Przekonują innych, że warto zrobić ten pierwszy krok: zarejestrować się na portalu, dodać szczery opis, zdjęcie, wypełnić specjalny test osobowości i nawiązać kontakt z kimś kto może już w naprawdę niedługim czasie stanie się dla nas kimś najbardziej bliskim. Kimś bardzo ważnym w naszym życiu. Randki internetowe nikogo już dziś nie dziwią. Każdego roku mnóstwo par poznaje się przez Internet.

Podziel się z nami swoim szczęściem!

Poznałeś swoją miłość dzięki portalowi randkowemu? Twoja wirtualna znajomość przerodziła się w coś głębszego - stały związek lub wspaniałą przyjaźń? Udało Ci się zmienić siebie oraz swoje życie? Daj przykład innym, opowiedz o tym, podziel się swoim szczęściem! Często to właśnie historie z życia wzięte, opowiedziane przez osoby, które na swojej skórze doświadczyły, jak można szczęśliwie się zakochać, odnajdując drugą połówkę na portalu randkowym, są najbardziej wiarygodne. Możesz pomyśleć - po co? Właśnie po to, aby inni uwierzyli w to, ze miłość jednak istnieje! Często mimo różnych przeciwności losu, złych doświadczeń i zawirowań życiowych chcemy uwierzyć, że ktoś nas jeszcze pokocha.

Historie opowiedziane w specjalnym dziale "My Dwoje i nasza historia" mają właśnie uczyć innych, że warto walczyć o swoje marzenia. Może właśnie wahasz się, czy warto zarejestrować się i zacząć poszukiwania w tym portalu? Jeśli tak jest, właśnie opowieści szczęśliwych par, skojarzonych za pośrednictwem portali internetowych dadzą Ci pozytywną dawkę energii oraz wiary w to, że o miłość należy się starać, wyjść z inicjatywą i wtedy dopiero oczekiwać efektów. Po przeczytaniu kilku historii jak znaleźć żonę, może odnajdziesz wśród nich samego siebie? Cechy charakteru, wygląd, opis sytuacji życiowej w jakiej Ty się znalazłeś? Może dzięki temu zrozumiesz, że nie wolno się załamywać porażkami - z każdej trzeba wyciągać wnioski i iść dalej.

Rejestrując się w portalu randkowym dajesz sobie szansę na lepsze życie. Dzięki temu zaczynasz walczyć ze swoimi kompleksami, problemami, złą passą w życiu. To jest już pierwszy krok do sukcesu. Jeśli uda Ci się pójść dalej - zagadać, odnaleźć tutaj kogoś wartościowego - nie zapomnij podzielić się z nami swoim szczęściem. Właśnie ten dział przeznaczony jest dla wszystkich tych, którzy szukają odpowiedzi na pytanie "czy warto" oraz tych, którzy na własnej skórze przekonali się, jak dużo dobrego spotkało ich w życiu właśnie dzięki ryzyku jakie podjęli rejestrując się i szukając miłości w sieci. Miłość jest tak blisko, zaryzykuj, nic nie tracisz!