Katowice - ogłoszenia matrymonialne

Wszystkie osoby z Katowic zapraszamy do rejestracji na naszym portalu. Gwarantujemy satysfakcję. Tysiące osób z woj. śląskiego w tym z Katowic i okolic szuka u nas partnera na całe życie i nie tylko...

Dołącz do nas za darmo »

Katowice - oferty

Michał43 lat

śląskie Katowice

lukasz38 lat

śląskie katowice

szczerej i uczciwej kobiety

Jerzy66 lat

śląskie Katowice

Emeryt pracowity bez nałogów Szukam samotną bez nałogów ze skromnym domkiem z okolic górnośląskie. Kontakt : tel.

Rafał36 lat

śląskie Katowice

Michał28 lat

śląskie Katowice

Marek56 lat

śląskie Katowice

Dojrzały emocjonalnie,z poczuciem humoru,tolerancyjny, romantyk mający poczucie rzeczywistości,szczery. Poza tym na pewno posiadam wady,n

Łukasz20 lat

śląskie Katowice

lubie chłopców i chciałbym im wwylizać chujka i pobawić się spermą oraz szukam stałego związku z mężczyzną

Piotr45 lat

śląskie Katowice

Poznam kobietę celem stworzenia związku opartego na przyjaźni i zaufaniu.Uwielbiam podróże, spacery, długie dyskusje na interesujące każdego

Kordian21 lat

śląskie Katowice

daje siebie w kawałkach,ratuj mnie prosze bym nie był sam Kogoś kto jest wierny i mnie nie odrzuci wyglądem i będzie przy mnie mimo wszyst

Zauważyłeś, że w Twoim związku zaczyna panować nuda? Może to właściwy moment na wprowadzenie czegoś nowego. W każdym związku musi być coś, co sprawia, że czujemy się kochani. Nie możemy zapominać o drugiej osobie i dopuścić do tego, by jej życie stało się bezsensowe. Każdego dni trzeba się strać. Jest wiele sposobów wyrażania uczuć. Każdy może wybrać coś odpowiedniego dla siebie. My proponujemy randki  Jest to ciekawa forma spędzania wolnego czasu. Pomimo dzielenia chwil z drugą osobą, mogą one być romantyczne. Wszystko zależy od nas… Jak postrzegamy świat, jak nam zależy oraz jak bardzo chcemy to pokazać. Jest wiele fantastycznych miejsc, które mogą być odpowiednie na takie spotkania. Nie musi to być wcale drogi lokal, na który nie wszyscy mogą sobie pozwolić. Wystarczy zwykła restauracja, romantyczny klimat… lub po prostu chwile spędzone razem…To jest najważniejsze. Poniżej przedstawiamy kilka miejsc w Katowic, gdzie można spędzić cudowny czas z ukochaną osobą.

Szlakiem zwiedzania… - Pomnik Powstańców Śląskich

Wspomniany Pomnik jest symbolem Katowic. Jego kształt przypomina skrzydła trzech orłów. Pomnik wiąże się z historią, gdyż upamiętania 3 powstania śląskie. Wokół znajdują się ronda katowickie oraz wieżowce. Pomnik posiada wspaniałe otoczenie. Warto się tam udać w celu zobaczenia tych wszystkich pięknych rzeczy. Na taką krótką wycieczkę warto zabrać ze sobą ukochaną osobę, dzięki czemu nasz czas stanie się milszy. Jak wiadomo, nikt nie lubi zwiedzać sam… Pomyślmy o najlepszym rozwiązaniu. Pomimo, że uszczęśliwimy drugą osobę, to będzie to również duże szczęście dla nas.

Galeria Szyb Wilson

Galeria Szyb jest to największa galeria w Polsce. Wewnątrz można zobaczyć wiele ciekawych dzieł sztuki, jak również malownicze wnętrze. Znajdujące się tam obrazy, rzeźby wywierają duże wrażenie na widzach. A jak wpłyną na Ciebie? Przyjdź, by poznać historię sztuki. Galeria jest ciekawym miejscem dla ludzi, którzy lubią podziwiać.

Szlak Zabytków Techniki

Szlak obejmuje 36 obiektów. Jest bardzo interesującym miejscem. Do obiektów należą muzea, huty, kopalnie i wiele innych. Warto odwiedzić to miejsce, gdyż pomoże wywołać fajne przeżycia. Szczególnie chwile przeżyte z drugą osobą mogą być cudowne. Wspólne zwiedzanie pozwoli zastąpić nudę, która czasem potrafi na długo utkwić w związku.

Aleja Korfantego

Jest to świetne miejsce na spacer. Posiada kołowy ruch. Piękny krajobraz i świeże powietrze zapewniają mile spędzony czas. Można się tam wybrać z ukochaną osobą. Spacer jest rewelacyjnym rozwiązaniem na spędzenie wspólnie czasu. Podczas spaceru można spędzić miło czas na rozmowach, które zbliżą Was do siebie.

Park Kościuszki

Jest to największy park w Katowicach. Park charakteryzuje się dużą ilością drzew, dzięki czemu dominuje tam zieleń. Jest to również wspaniałe miejsce na spacer. Park posiada wiele atrakcji. Można tam zobaczyć spadochronową wieżę, drewniany kościółek. W parku zorganizowano Galerię Rzeźby Plenerowej. Ja widać, jest to bardzo atrakcyjne miejsce pod względem zwiedzania.

Rozrywka sposobem na nudę - Spodek w Katowicach

Spodek jest to najważniejszy symbol miasta, który kiedyś miał duże powiązania z historią, a dzisiaj stanowi obiekt sportowo – rekreacyjny. Warto wybrać się tam z ukochaną osobą w celu zrelaksowania się. Każdy musi mieć chwilę dla siebie. Spodek będzie idealnym miejscem na zaczerpnięcie oddechu. Oferuje halę, lodowisko, salę gimnastyczną i hotel. Dwie zakochanych ludzi może w tym miejscu spędzić ciekawy czas na rozrywce.

Pamiętajmy… Jeśli w naszym związku panuje nuda, należy jak najszybciej temu zapobiec. W ostateczności może to się okazać ostatni dzwonek na uratowanie naszej miłość. Należy barć pod uwagę to, że w życiu liczy się miłość, szczęście. Należy o nie dbać każdego dnia. Nie możemy myśleć wyłącznie o sobie. Sprawiając szczęście innym, w końcu zauważyłam, że ma to również wpływ na nas. Staniemy się bardziej radości i pełni życia.

W sytuacjach trudnych należy wychodzić z założenia, że wszystko da się naprawić. Idealnym rozwiązaniem są właśnie randki, czy spędzanie wspólnie czasu. Im więcej przebywamy z drugą osobą, tym lepiej. Doznajemy bliższych relacji, przez co często dokonujemy ważnych wyborów dotyczącej naszej przyszłości. Randki pozwolą nam ożywić uczucie, pozbyć się nudy i poczuć się znowu tak, jak w pierwszych miesiącach związku.

Katowice dla Samotnych

 • Bar Sky

  Bar, który sięga aż do samego nieba. Możliwość zorganizowania romantycznej kolacji nawet na 27 piętrze! Gwarantujemy niesamowity widok na panoramę. Zachęcamy do bezpłatnej rezerwacji stolika. Jakość naszych usług stoi na najwyższym poziomie.

 • Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Spodek

  Obiekty "Spodka' zajmują powierzchnię niemal 7 hekatarów. Znajdziesz tu wszystko co jest potrzebne do zapewnienia niezapomnianych wrażeń. Posiadamy nowoczesny, rozbudowany system bezpieczeństwa. Zapewniamy naszym gościom komfort w każdej minucie widowiska. Wydarzenia artystyczne i sportowe organizowane w Spodku to gwarancja świetnej i bezpiecznej rozrywki.

 • Teatr Śląski

  Teatr Śląski to teatr o bogatym repertuarze, ale także o bogatej historii. Przedstawienia odbywają się na scenie kameralnej oraz dużej scenie, które w swojej ponad 100 letniej historii z powodzeniem wystawiły ponad 1000 premier.

 • Kawiarnia O'joj

  Kawiarnia, która wspiera twórczość artystów. Zapraszamy wszystkich młodych artystów do ukazania nam swoich prac. Organizujemy wieczory aktorskie, eksponujemy dzieła malarskie, rzeźbę, grfiki, a także biżuterię. Zapraszamy do zapoznawania się z kulturą i sztuką przy pysznej herbacie, którą serwujemy w 28 gatunkach.

 • Kawiarnia Coffee Magic

  Pomsmakuj świeżo parzonej kawy już od samego rana. Skorzystaj z naszej otwartej sieci internetowej i sprawdź najnowszej wiadomości. Jeśli dopadnie Cię głód zachęcamy do spróbowania naszych pysznych naleśników. Tutaj napijesz się także dorbego piwa, zarówno w wersji zimnej, jak i ciepłej (grzaniec). Co więcej oferujemy także fajkę wodną!


Komentarze

Dodaj swój komentarz.