Płock - ogłoszenia matrymonialne

Wszystkie osoby z Płocka zapraszamy do rejestracji na naszym portalu. Gwarantujemy satysfakcję. Tysiące osób z woj. mazowieckiego w tym z Płocka i okolic szuka u nas partnera na całe życie i nie tylko...

Dołącz do nas za darmo »

Płock - oferty

Michał48 lat

mazowieckie Płock

mam 48 lat, jestem średniego wzrostu, ciemny blondyn, wykształcenie wyższe, singiel, męski, czuły z poczuciem humoru. Chciałbym poznać kobi

Kwiatuszek1139 lat

mazowieckie Płock

Witam wszystkich serdecznie. Pracuje w firmie kosmetycznej, kogo szukam miłości .

Radek39 lat

mazowieckie Płock

Chciałbym poznać kobietę w wieku 25-35 lat z Płocka lub okolic do stworzenia wspólnego związku,singielkę,najlepiej bez dzieci,która zechce s

Danusia57 lat

mazowieckie Płock

Witam mieszkam i pracuje w Płocku , lubię spacery,lubię tańczyć, podróże, ale też jestem domatorką..Szukam Pana na stałe bez nałogów,uczciwe

Elżbieta42 lat

mazowieckie Płock

szukam meza.wiek od 35 do 45 l

Bożena52 lat

mazowieckie Płock

Jestem osoba miła o dobrym charakterze i mam dobre ciepłe serce. Szukam pana także o dobrym charakterze, bez nałogu alkoholicznych.

Darek47 lat

mazowieckie Płock

Jestem osobą po rozwodzie,niezależną,szukam kobiety do spędzenia reszty życia

Adam35 lat

mazowieckie Płock

Kamil24 lat

mazowieckie Płock

napisz:D

Co Płock proponuje dla Samotnych

 • Zoo Płock

  W tym ogrodzie zoologicznym znajdziesz bardzo rzadkie gatunki, które dostępne są jedynie w nielicznych zoo. Zobaczysz tutaj ponad Zoo Płock00 gatunków zwierząt. Organizujemy wiele wydarzeń, a także zajęcia dydaktyczne, na których można dowiedzieć się wielu ciekawych informacji ze świata zwierząt. Grupy zoorganizowane mogą liczyć na zniżkę biletową. Nasze zoo jest otwarte w każdy dzień tygodnia przez cały rok!

 • Lodziarnio-kawiarnia U Karoli

  Lodziarnio-kawiarnia "U Karoli" umiejscowiona jest obok placu zabaw. Dzięki temu rodzice, a także dzieci mogą po zabawie wpaść na pyszne lody oraz na dobrą kawę. U nas zjesz także na ciepło hot-dogi, zapiekanki czy też naleśniki. Gwarantujemy miłą atmosferę.

 • Pizzeria Corner

  Poprzez kilkanaście lat swojej działalności pizzeria uzyskała wielu stałych klientów. Pizzeria Corner to nie tylko duży wybór pizzy, ale także pyszne sałatki, dania grillowane, kurczaki pieczone, a także dania z kuchni. Lokal zamykany dopiero po wyjściu ostatniego klienta. Corner to także wiele atrakcyjnych promocji.

 • Restauracja Klub Prawnika

  Zapewniamy profesjonalny catering zarówno spotkań firmowych jak i prywatnych. Świadczymy jakościowo najlepsze usługi, o czym świadczy zadowolenie prestiżowych instytucji , z którymi wspólpracujemy. Chrakterystczną cechą naszego zespołu jest duże doświadczenie. Nasze dania z kuchni polskiej i staropolskiej sprawią, że będzisz chciał do nas wrócić.

 • Klub Figaro

  Klub Figaro to ekskluzywny klub na terenie Płocka. U nas imprezy prowadzi prfosejonalny DJ. Wstęp do klubu od 21 lat. Gramy głównie muzykę klubową, disco oraz house. Dajemy możliwość wynajęcia klubu oraz oferujemy szeroką gamę dodatkowych atrakcji takich jak pokaz barmański czy też pokaz striptizu.