Szukasz Pana?

Tysiące ofert samotnych mężczyzn - 100% gwarancji znalezienia pana w Twojej okolicy!

Jak to działa?

2 Skorzystanie
z wyszukiwarki
3 Zawarcie
znajomości

95`000 użytkowników od 18 do 99 lat

500`000 odsłon miesięcznie

950 znajomości dziennie

Strategia łączenia SamotnychSerc

Prawdziwe i sprawdzone profile

Bezpieczeństwo i anonimowość


Nasze wartości Opieramy się na ponadczasowych wartościach takich jak uczciwość, zaufanie, transparentność i bezpieczeństwo. Nasz portal to wyjątkowe miejsce pełne autentycznych ludzie szukając miłości! Dokładamy wszelkich starań, aby nasi użytkownicy znaleźli tutaj swoje szczęście...

Nasza misja Jesteśmy po to, aby pomóc Wam w odnalezieniu odpowiedniego partnera i zaznaniu prawdziwego szczęścia! W tym celu każdego dnia Nasz Zespół służy pomocą, radą i usprawnia nasz portal byście znaleźli prawdziwą miłość. Dla NAS najważniejszy jest człowiek, czyli TY!

Kim jesteśmy Jesteśmy wiarygodnym portalem dla ludzi, którzy szukają prawdziwych uczuć, trwałych związków i relacji opartych na zrozumieniu, miłości i wsparciu. Jesteśmy jednym z największych serwisów tego typu w Polsce. Od 2005 roku udało się nam połączyć tysiące par z Polski i zagranicy!


Opinie Pań, które znalazły tu Panów

Na początku byłam sceptycznie nastawiona na szukanie chłopaka w sieci. Założyłam konto z ciekawości. To była jedna z najlepszych decyzji w życiu. Marek napisał do mnie już po kilku dniach. Bardzo mi się spodobał, miał takie dobre i szczere oczy. Jesteśmy już dwa lata po ślubie i oczekujemy naszej pierwszej córeczki! Nigdy nie była tak szczęśliwa i spełniona

Zuza / 44 lat / Sanok

Od razu wiedziałam, ze to ten jedyny! Karol jest miłością mojego życia, nikt mnie nie rozumie tak jak on i nikt nigdy nie dał mi takiego poczucia bezpieczeństwa. Założyłam konto na SamotnychSercach, bo czułam się samotna... Pisałam z wieloma mężczyznami, ale dopiero wiadomość od Karola bardzo mnie poruszyła. Wiedziałam, że to TEN! Na pierwszym naszym grudniowym spacerze nie czułam nawet zimna, czułam tylko ciepło w sercu...

Joanna / 25 lat / Warszawa

Nie miałam szczęścia do facetów. Moje wszystkie związki prędzej czy później się kończyły. Wtedy postanowiłam zmienić się całkowicie. Przeprowadziłam się do innego miasta i zarejestrowałam się na SamotnychSercach. Napisało do mnie wielu mężczyzn, w tym Wojtek, który od razu mi się spodobał, był inny... W tym roku wzięliśmy ślub!!!!

Kasia / 31 lat / Kutno

Przeszukaj nasze oferty - więcej po zalogowaniu!

Każda Pani, która szuka tu Pana znajdzie go tutaj

Poznaj wielu wartościowych mężczyzn! Pokonaj swoją nieśmiałość i jeszcze dziś znajdź wymarzonego partnera! Przekonaj się jak łatwo odmienić swoje życie na lepsze i zaznać prawdziwej miłości. SamotneSerca to najlepszy, nowoczesny sposób na znalezienie odpowiedniego mężczyzny w każdym wieku! Ponad 70 000 samotnych panów pragnie Cię poznać!

Panowie szukający Pań

  • weryfikujemy profile wszystkich mężczyzn
  • 92% panów robi pierwszy krok
  • 98% szuka poważnego związku
  • 94% szans na udany związek

Bezpłatna rejestracja

Pani szuka Pana

Czy pierwsze wrażenie da się zmienić?

Zastanawiający jest fakt, że to jakie wrażenie wywrzemy na partnerze, będzie odzwierciedlać jak będzie on nas postrzegać w dalszej perspektywie. Na tej podstawie budowane są późniejsze relacje. Dlatego liczy się to jak wyglądamy, czy korzystnie czy nie przy pierwszym spotkaniu. Wystarczy nam jedynie około 11 sekund. Po tym czasie, czy chcemy czy nie, zostaniemy osądzeni przez drugą osobę. Oczywiście to nie jest tak, że to pierwsze wrażenie będzie ostatnim. Możemy próbować je zmienić. Udowodnić, że zostaliśmy niesprawiedliwie osądzeni. Jednakże człowiek kieruje się zasadą zgodności. Oznacza to, że dążymy do tego, aby potwierdzać swoje przekonania. Jeśli na naszej drodze występuje coś co temu zaprzecza, to uznajemy to za wyjątek od reguły albo inaczej stosownie do swoich poglądów tłumaczymy. Nie jest jednak tak, że jesteśmy skazani na pierwsze wrażenie. Jeśli odpowiednio się postaramy, jesteśmy w stanie przełamać schemat, który powstał w głowie innej osoby. A więc bardzo wiele zależy od nas samych.

Bądź sobą – załóż konto na samotneserca.pl

Najlepszą receptą na korzystną prezentację jest bycie sobą. Nie udawajmy nikogo innego. Często zdarza się, że przybieramy maski, aby spodobać się drugiej osobie. To wielki błąd. Przestajemy być autentyczni. Inni mogą widzieć tą niespójność między obrazem naszego prawdziwego ja a tym za kogo próbujemy uchodzić. Ta rozbieżność będzie pokazywana mimowolnie przez mowę naszego ciała. Wtedy w oczach innych ludzi wyglądamy jak osoby niespójne, które próbują kłamać i manipulować. Taki wizerunek w żadnym razie nie jest dla nas korzystny. Powinniśmy robić wszystko, aby wyglądać i być odbierani jako osoby naturalne, spontaniczne. Tak prezentując siebie mamy szansę na największe powodzenie.

Każdy jest indywidualnością. Najlepiej pokazywać siebie takimi, jakimi jesteśmy. Na swój sposób, jesteśmy wyjątkowi. Musimy mieć to na uwadze i chcieć pokazać siebie innym. Tylko w ten sposób, stwarzamy sobie szansę na poznanie osoby, która w pełni nas zaakceptuje i obdarzy uczuciem. Musimy jedynie informacje o sobie przekazywać w taki sposób, aby zaciekawić i zaintrygować mężczyznę. Jeśli tak będziemy postępować, to będzie on chciał poznać nas lepiej. A przecież o to nam chodzi. Aby mieć okazję, poznania osoby, z którą będziemy szczęśliwi. Z pewnością nie czekałoby nas to u boku osoby, która nie będzie w stanie zaakceptować tego, kim naprawdę jesteśmy. Więc nie udawajmy nikogo innego, aby zdobyć przychylność innych ludzi. Jest to działanie bezcelowe i nie doprowadzi nas do celu. Poza tym możemy dużo stracić, ponieważ możemy stracić zaufanie i wypaść jako osoby fałszywe. Raz utracone zaufanie nie będzie łatwe do odzyskania, a więc lepiej przeciwdziałać temu. Jest to zdecydowanie prostsze i mniej męczące, ponieważ nie będziemy wkładać dodatkowego wysiłku w udawanie.

Mężczyzny szukam

Atrakcyjna pani szuka pana. Zarejestruj się na samotneserca.pl i znajdź wielką miłość. Randki dla każdego. Jesteś singlem? Sprawdź ogłoszenia matrymonialne samotnych kobiet. Umów się na spotkanie we dwoje. Skończy z życiem w samotności. Wspólne chwile, radość, miłość od pierwszego wejrzenia.

Nadszedł okres, aby do życia podejść na poważnie. Nie bądź bierny. Weź sprawy w swoje ręce. Mężczyzny szukam na samotneserca.pl. Poznaj kogoś wyjątkowego i ułóż sobie życie na nowo. To wielka szansa dla Ciebie! Wystarczy założyc konto całkowicie za darmo. Miłość jest na wyciągniecie ręki.

Mężczyzny i partnera szukam na wszystkie lata

Dotychczas nie przeszkadzało Ci bycie samej. Można było być samowystarczalną i niezależną. Ale ten czas już minął. Pragniesz czegoś więcej od życia niż samotnych nocy. Nadeszła ta chwila. Pora zająć się poszukiwaniami partnera na długie lata. To wielkie wyzwanie, ale każda z nas jest w stanie mu sprostać. Nie można się poddawać i być bierną . Chcesz poznać swoją wielką miłość? Weź życie w swoje ręce. Bądź aktywna i szukaj, a na pewno znajdziesz to, co jest Ci przeznaczone. Mężczyzna Twoich marzeń czeka na Ciebie.

Prawdziwa miłość aż do śmierci

Nasze nastawienie jest bardzo istotne. Należy patrzeć na wiele spraw pozytywnie, inaczej odbierzemy sobie możliwość na wielką miłość, której przecież tak pragniemy. Chcemy poznać mężczyznę, który sprawi, że poczujemy się wyjątkowe i najpiękniejsze na świecie. Tacy mężczyźni istnieją, trzeba jedynie odpowiednio się rozejrzeć, a z pewnością trafimy na tego nam pisanego. Dlatego nie chowajmy głowy w piasek, tylko korzystajmy z tego co życie nam oferuje.

Gdzie znaleźć osobę odpowiednią? Z którą będziemy chciały przeżyć długie lata aż do końca świata? Nie udało nam się to dotychczas. Przemyślmy jak to się stało. Może robiłyśmy coś źle, tak że nie miałyśmy szansy na poznanie tej właściwej osoby. Wszystko jest możliwe. Ale jeszcze nic straconego. Wiele dopiero przed nami. Podejmijmy nowe kroki. Wykorzystajmy do tego portal randkowy. Darmowa rejestracja, która trwa tylko chwilę daje nam szansę na poznanie wyjątkowych osób. Musimy tylko chcieć trochę zaryzykować, a na pewno wszystko ułoży się bardzo dobrze. Więc nie warto dłużej czekać. Wejdź na samotneserca.pl i rozpocznij poszukiwania tego jedynego. On już na Ciebie czeka. Nie odwlekaj okazji na szczęście. Po prostu po nie sięgnij.

Cała Polska pełna kawalerów! Mężczyźni do wzięcia od dziś! Randki z panami z obszaru całego kraju! Wolni Panowie z całej Polski czekają właśnie na Ciebie!

Zaśpiewaj za Marylą Rodowicz: wszyscy chcą kochać do utraty tchu, zmysły postradać bezpowrotnie, choćby raz... i uwierz, że to może się stać! Wolni mężczyźni założyli u nas swoje profile bo pragną zawładnąć sercem którejś z dam! Bądź pewna, że jeden z nich marzy o tym, by oczarować dziewczynę właśnie taką jak Ty!

Ile jesteś w stanie zrobić dla prawdziwej miłości? Nie musisz już poświęcać wszystkiego, wystarczy, że założysz swoje konto na naszym ogólnopolskim portalu towarzyskim i przybliżysz innym użytkownikom swoją osobę. Zrób to za pomocą zdjęcia na którym korzystnie się prezentujesz i interesującego opisu. To otworzy szczęściu drogę do twojego życia! Zawalcz, by trafiło pod właściwy adres! Stały i szczęśliwy związek jest na wyciągnięcie... kabla! Nie wierzysz? Poczytaj piękne i wzruszające historie miłosne, które zaczęły się od wirtualnej wymiany wiadomości. To może przydarzyć się także Tobie, musisz tylko chcieć i odważyć się! Odwiedź najlepszy portal dla singli.

Wolni panowie - samotni mężczyźni czekają właśnie na Ciebie! Najwięcej ofert w sieci na portalu randkowym SamotneSerca.pl! Zajrzyj, flirtuj, poznawaj nowe osoby!

Mówi się, że to właśnie mężczyźni czują się dużo bardziej samotni, niż kobiety. Są oni z reguły dobrze usytuowani i dobrze wykształceni. Wbrew powszechnie kreowanej przez media modzie na bycie singlem, wielu samotnych mężczyzn pragnie odmienić ten stan rzeczy i znaleźć prawdziwą miłość. Czytasz to i masz wrażenie, że jesteś jednym z nich? Nie ma powodów do zmartwień. Możesz pójść w ślady wielu uszczęśliwionych, którzy już odnaleźli drugą połówkę. Duża część z nich decyduje się na rejestrację na portalach randkowych, społecznościowych i matrymonialnych a Internet oferuje bardzo szeroki wachlarz wyboru i każdy pan znajdzie taki, który będzie mu odpowiadał. Teraz Ty również możesz skorzystać z tych dobrodziejstw i znaleźć wielką miłość, a nawet znaleźć wybrankę serca. Nie jest ważne to, jak wyglądasz, w jakim jesteś wieku, ani jakie są Twoje zainteresowania. W sieci jest bardzo wiele ogłoszeń kobiet w różnym wieku, o różnych upodobaniach. Nie musisz być skazany na dożywotnią samotność. Zmień swoje życie już dziś i rozpocznij swoją wielką przygodę!

Osamotnieni mężczyźni szukają pań! Ogłoszenia panów bez pary! Władczyni męskiego serca pilnie poszukiwana! Samotni panowie dla pań - najlepsze ogłoszenia i anonse w Internecie dla każdego.

Twoje serce tej wiosny chce zabić mocniej niż zwykle! Wyobraź sobie tegoroczne wakacje: upalne lato, złoty piasek i szum fal, a ty wtulona w ciepłe i silne ramiona ukochanego. Albo góry: malownicze szczyty dookoła, a pośród nich wy dwoje podczas romantycznej wędrówki w dal. Brzmi świetnie, prawda? To nie musi pozostać tylko w sferze marzeń i snów! Zainwestuj dziś swój czas w realizację tych pragnień i załóż swój pierwszy prywatny profil na portalu randkowym! Jest bowiem duże prawdopodobieństwo, że właśnie w tym miejscu znajdziesz serce, które zechce bić tym samym przyspieszonym rytmem co Twoje! Samotni mężczyźni pragną miłości i stabilnych związków, otwórz się na nich! To czego szukasz może być na wyciągnięcie ręki, ponieważ anonse towarzyskie na naszym portalu randkowym pochodzą z całej Polski! Sprawdź, może przystojny sąsiad lub twój miły kolega z pracy również tutaj są! Niemożliwym jest, abyś pośród tylu ofert nie znalazła nikogo, kto cię zainteresuje! Zaufaj naszemu profesjonalizmowi, tak wielu samotnym pomogliśmy!

Domatorzy są dziś w cenie! Panny już się wyszalały, szukają spokojnych mężczyzn! Panny poszukują domatorów!

To co było dla kobiet ważne jeszcze parę lat temu: imprezy, znajomi, muzyka i taniec dziś nie ma już aż tak wielkiego znaczenia. Zdecydowanie bardziej kobiety poszukują partnerów, którzy zapewnią im spokój i bezpieczeństwo. Nie jest trudno być duszą towarzystwa gdy wokół pełno jest ludzi, a alkohol i głośna muzyka sprzyjają żartom i zabawie. Znacznie trudniej jest pozostać wesołym i ciekawym człowiekiem gdy ma się jako publikę tylko jedną osobę.

Jesteś mężczyzną przy którym kobieta może poczuć się bezpiecznie? Szukasz żony na całe życie? Cenisz sobie ciepło domowego ogniska, kolację zjedzoną we dwoje? Głośne miasto nie ma ci już zbyt wiele do zaoferowania i milej spędza ci się wolny czas we własnych czterech kątach? Panny na portalu randkowym szukają właśnie Ciebie!

Marzy ci się ciepły dom z ogródkiem, a w przyszłości zgrana rodzina z dziećmi? Przekonaj się, że na naszym portalu są kobiety, które mają takie same pragnienia! Z którąś z nich być może już niedługo stworzysz zgrany małżeński team... Decyzja należy do ciebie. Zaryzykuj i oddaj swoje serce domatorce!

Wolni faceci do wzięcia poszukiwani dla panien! Dziewczyny szukają faceta, który je pokocha! Dziewczyny w poszukiwaniu prawdziwej miłości! Panna szuka prawdziwej miłości, wartościowy facet pilnie poszukiwany.

Czego oczekujesz po udanym związku? Jaka jest Twoja recepta na szczęście? Wciąż wolny, nie możesz znaleźć tej jedynej? Mamy dla ciebie rozwiązanie! Nieprzypadkowo czytasz te słowa, zapewne masz dość samotności? Pomożemy ci to zmienić! Portal randkowy samotne serca.pl to kawałek wirtualnej przestrzeni gdzie mieszka prawdziwa miłość! Stań się dla niej tym jedynym, pokaż potencjalnym narzeczonym jakim fajnym facetem jesteś! Twój profil będzie wyświetlał się jako nowy, żadna użytkowniczka go nie przeoczy. Zwiększ swoje szanse i dodaj obszerny opis oraz zdjęcie, na którym wyraźnie widać twoją twarz. Nie kłam w opisie, przecież twoim celem nie są tylko rozmowy, chcesz kogoś poznać naprawdę i w niedługim czasie spotkać się z nim!

Zapraszamy do rejestracji w każdej chwili, nie marnuj czasu na czcze próby poznania kogoś, zaufaj profesjonalnemu portalowi internetowemu! Ona gdzieś tam czeka na twoją wiadomość, znudzona przegląda kolejne profile, ale już niedługo trafi na twój i poczuje motyle w brzuchu! Nie przedłużaj jej oczekiwania, zarejestruj się! Wolnych dziewczyn jest coraz mniej, nie pozwól by ktoś cię ubiegł i skradł twoje szczęście! Szansa na miłość jest tak blisko, portal samotneserca.pl chce ci pomóc ją odnaleźć!

Panie zainteresowane nowymi mężczyznami-zapraszamy. Panna pozna pana od zaraz! Panowie dla pań, tysiące ofert towarzyskich w jednym miejscu! Nie szukaj po omacku, postaw na sprawdzony sposób szukania kontaktów do panów! Samotneserca.pl z licencją na miłość!

Niesamowite uczucia, porywy serca, fascynujące rozmowy do białego rana to już nie rzeczywistość rodem z książek i filmów, to może być twój świat! Wydaje ci się, że miłość to temat, który cię nie dotyczy? Nie podawaj się, dopóki nie spróbujesz portalu randkowego! Wiemy jak ci pomóc - znaleźć miłość, wielu naszych użytkowników było jeszcze do niedawna w podobnej sytuacji, ale ich życie się zmieniło, ponieważ zaufali naszemu profesjonalizmowi.

Nie musisz już szukać biura matrymonialnego w swoim mieście bo dziś masz do niego dostęp gdziekolwiek się znajdujesz. Portal randkowy on-line jest dla ciebie 24h na dobę, przekonaj się sama! Czy jesteś rannym ptaszkiem czy lubisz przesiadywać do późna - nieważne, bo na samotnychsercach.pl o każdej porze znajdziesz towarzystwo. Pozwól swojemu sercu przyspieszyć bicie, tak wiele w Twoim życiu może się jeszcze zdarzyć! Fascynująca rozmowa z nieznajomym to najmniejsza przyjemność jaka może cię u nas spotkać. Może nim upłynie dobra poczujesz, że to jest właśnie to czego szukałaś? Zapraszamy do rejestracji, panowie z każdego zakątka Polski czekają!

Internetowe randki są na czasie! Dziewczyny szukają facetów na randki! Portale internetowe pomogą ci w znalezieniu kogoś na miłe spotkanie, ponieważ pani szuka Pana.

Nie spędzaj kolejnego piątkowego popołudnia samotnie, wyjdź gdzie z nową znajomą! Smętny wieczór może zamienić się w jedną z najbardziej ekscytujących przygód w Twoim życiu! Powiemy ci jak to zrobić: wejdź teraz na portal randkowy samotneSerca.pl i wpisz swoje oczekiwania względem partnerki. Napisz do tej, która spodobała Ci się najbardziej i zaproponuj jej spotkanie jeszcze dziś! Na pewno się zgodzi, czasem warto przecież zrobić coś szalonego! Pójdźcie w jakieś przyjemne miejsce, gdzie można się rozerwać i zamienić ze sobą parę zdań. Może pub albo ogródek piwny? Mamy przecież wiosnę, korzystajmy z tego! Dziewczyna, która zgodzi się na taki szalony wypad nie może być nudna, spróbuj ją poznać podczas spotkania, a być może już niedługo zostaniecie najpierw dobrymi przyjaciółmi, a potem może kimś więcej? Portal randkowy to idealne miejsce na realizację takich wariackich pomysłów. W razie odmowy, nie zniechęcaj się, mamy tu przecież tysiące wolnych kobiet! Kiedy ostatni raz zrobiłeś w życiu coś spontanicznego? To, że czytasz ten tekst jest znakiem, że teraz właśnie powinieneś postawić na spontaniczność! Nie zwlekaj, zbierz odwagę i ruszaj do działania! samotne kobiety czekają, aż napiszesz do nich wiadomość z propozycją randki, to działa w ten sposób od dawna!

Chłopaki i dziewczyny zarejestrowani na portalu randkowym! Ogłoszenia matrymonialne - pani pozna pana od zaraz! Znajdź kogoś dla siebie! Wyszukiwarka randkowa dla pań i panów w każdym wieku!

Nie przeglądaj profili osób, które ani trochę nie są w twoim typie i nie interesują cię! Skorzystaj z naszej wyszukiwarki anonsów. Wpisz swoje oczekiwania względem osoby, którą masz ochotę poznać: jest to dziewczyna czy nieco dojrzalsza kobieta? Czy zdjęcie ma dla Ciebie znaczenie czy bardziej skupiasz się na opisie? Wyszukaj sobie miłość! Panie wygenerowane przez maszynę będą wybrane właśnie dla ciebie, zapoznaj się z ich anonsami towarzyskimi!

Kobieta czeka na poznanie pana, cel matrymonialny!

Zapoznaj się z przemiłą dziewczyną, porozmawiajcie za pomocą wiadomości, a potem umów się z nią na randkę w realu! Miłość przychodzi do nas w najmniej oczekiwanej chwili, ale możesz jej pomóc trafić pod właściwy adres! Skuś uczucie by przyszło do Ciebie, zamieść swój anons towarzyski w Internecie i zobacz co się wydarzy? Najlepsze ogłoszenia kobiet i mężczyzn czekają na portalu samotneserca.pl. Wystarczy założyć darmowe konto, nie zwlekaj dłużej! Czy wyobrażasz sobie jak wspaniale byłoby po latach wspominać tak niekonwencjonalny początek uczucia? To byłaby wspaniała opowieść dla dzieci i wnuków, rodzinna historia! Zawalcz o to by w przyszłości było co wspominać!

Znajdź samotną panią i zaopiekuj się nią! Dziewczyny szukają pary! Nowe ogłoszenia towarzyskie od pań z całej Polski i zagranicy! Najnowsze ogłoszenia matrymonialne - pani szuka samotnego pana od zaraz.

Daj się zaskoczyć i sprawdź ile mamy ci do zaoferowania: oferty towarzyskie, anonse od pań w każdym wieku i sytuacji życiowej, poznaj je, a którąś z nich nawet pokochaj! Nie czekaj dłużej, aż coś wspaniałego samo wydarzy się w twoim życiu, to może się nigdy nie stać jeśli sam nie zawalczysz! Gotowy na związek, start! Portal randkowy samotneserca.pl przygotował dla ciebie wyjątkową ofertę matrymonialną! Skupiliśmy w naszej bazie najlepsze ogłoszenia pań, które chcą być kochane i chcą komuś ofiarować to piękne uczucie. Zapoznaj się z ich propozycjami.

Kobieta szuka mężczyzny do kochania!

Każdy chce kogoś kochać, ty także masz takie pragnienie? Rozpocznij więc konkretne działania, które doprowadzą cię do wymarzonej relacji damsko-męskiej! Niektóre dziewczyny są na tyle odważne, że same napiszą pierwsze, jeśli tylko będą zainteresowane twoją osobą. Większość jednak wyznaje zasadę, że to mężczyzna powinien nawiązać kontakt, wirtualnie wyciągnąć dłoń na przywitanie. Zrób to, nie pozwól by jej nieśmiałość i niepewność siebie stanęła wam na drodze do znajomości! Najwartościowsze skarby najczęściej są schowane bardzo głęboko, warto jednak szukać! Nie zniechęcaj się ewentualnym niepowodzeniami, które mogą ci się na początku przytrafić. Warto poczekać chwilę, wyjątkowa szansa na miłość jest blisko!

Panie samotne chcą walczyć o motyle w brzuchu - bądź powodem ich radości!

Zarejestruj się na samotnychsercach.pl i poznaj kobiety w sieci! Kto wie, może któraś z nich stanie się już niebawem sensem i treścią twojego życia? To możliwe, uwierz, że szczęście jest także Twoim przeznaczeniem! Żyje się tylko raz, nie idź przez życie w pojedynkę, z kimś pod rękę jest znacznie milej i ciekawiej, przekonaj się!

Faceci pragnący związku, do boju! Panie szukają kogoś na dłużej! Pani szuka faceta gotowego na poważny związek od zaraz!

W codziennym życiu kobiety spotykają niewielu mężczyzn, z którymi mogą lub z którymi chciałyby się związać. Szefowie, koledzy z pracy? Romanse tam gdzie się pracuje nigdy nie są dobrze postrzegane. Faceci koleżanek? To nieuczciwe, nie warto rozbijać przyjaźni dla i tak niepewnego szczęścia. Poza tym jeśli ją zostawi dla ciebie to może to zrobić jeszcze raz... Sprzedawca z osiedlowego sklepu, sąsiad? Równie banalne, co rzadko spotykane. Masz jeszcze kilka możliwości: możesz poprosić koleżanki o zapoznanie cię z kimś lub wyjść na imprezę z misją znalezienia towarzystwa. Nigdy jednak nie wiadomo czy koleżanka zna na tyle twój gust, by poznać cię z kimś dla ciebie odpowiednim, a w klubie czy na domówce mężczyźni często idą z nastawieniem na znalezienie dziewczyny ?na chwilę?. Co w takim razie ma zrobić pani, która chce poznać faceta w celu matrymonialnym? Idealną odpowiedzią na to pytanie może być portal randkowy! Tutaj wiele od początku jest jasne: jak mężczyzna wygląda, czym zajmuje się w życiu, ile ma lat i jaki wykonuje zawód. Panowie często piszą wprost czego oczekują po znajomości zawartej przez portal: przyjaźni na odległość, kogoś komu można zaufać lub najczęściej szukają po prostu drugiej połówki, najchętniej takiej, z którą spędzą resztę życia! Tobie także na tym zależy? Trafiłaś więc doskonale, zarejestruj się na naszym portalu i korzystaj z jego matrymonialnych możliwości! Jestem odważna, spontaniczna, szukam partnera na najlepszym portalu matrymonialno-randkowym!

Mężczyzno - daj się poznać pani! Otwarte na nowe związku kobiety czekają na mężczyzn! Partnerzy gotowi do związku ? tu są wasze panie! Pani pozna partnera do poważnego i prawdziwego związku.

Oto nowy początek twojego życia uczuciowego! Już nie musisz biegać na randki w ciemno umówione przez twoje znajome, a potem rozpamiętywać co poszło źle. Już nie musisz wzdychać do szefa lub przystojnego dostawcy pizzy. Zamień te westchnienia na miłość z wzajemnością! To nie żart, miłość możesz teraz przywołać logując się na portalu randkowym. Twój interesujący profil z pewnością przyciągnie wiele wspaniałych kobiet i mężczyzn, którzy są twoimi potencjalnymi partnerami. Postaraj się: napisz o sobie minimum pięć zaskakujących faktów, umieść zdjęcie na którym wyglądasz korzystnie i czekaj na pierwszą wiadomość! Jesteś przebojową kobietą, która nie zwykła pozostawiać rzeczy swojemu biegowi? I dobrze, sama rozpocznij poszukiwania! W obfitym zbiorze męskich profili na pewno znajdzie się ten jedyny, ten, który oczaruje cię już swoim zdjęciem, a opis tylko dopełni tego stanu. Napisz do niego, razem przeżyjcie najbardziej romantyczną przygodę życia. To może się rozpocząć właśnie dziś, nie ponosisz żadnych kosztów w szukaniu partnera. Poznaj go dzięki portalowi randkowemu, pozwól swojemu sercu zabić rytmem miłości!

Panie chcące zaprzyjaźnić się z panami! Pani pozna przyjaciela, przyjaźń damsko-męska istnieje. Przyjaciele z portalu randkowego i Ty znajdź swojego!

Są tacy, którzy twierdzą, że przyjaźń między kobietą i mężczyzną jest niemożliwa bo zawsze, w pewnym momencie, zazwyczaj tylko u jednej ze stron, pojawia się pierwiastek erotyczny. Trudno wtedy zostać obojętnym na osobę, która zwyczajnie podoba nam się fizycznie. Ty jednak, mimo wszystko, marzysz by poznać tajniki damskiej duszy z pierwszej ręki? Nie interesuje cię związek fizyczny, ale związek dusz, ich porozumienie. Odpowiedzią na twoje pragnienia jest internetowy portal towarzyski! Jesteś samotny w związku, chciałbyś porozmawiać z jakąś kobietą, by lepiej zrozumieć postępowanie swojej partnerki? U nas to dostaniesz! Rozmowy internetowe są bezpieczne i przyjemnie, a uzyskasz tylko to o co ci chodzi. Dla twojej rozmówczyni z portalu nie będzie liczyło się to, jak wyglądasz czy jakim jesteś partnerem Ważne będzie jedynie to, co masz do powiedzenia, a raczej napisania! Już dziś zarejestruj się i znajdź swoją damską powiernicę!

Profili jest mnóstwo, panie chcą być dla ciebie pomocą i oparciem w trudnych chwilach. Chętnie wysłuchają tego, chcesz przekazać, ale i same z ochotą zwierzą się ze swoich kłopotów życiowych. Tak jak ona dla ciebie, tak ty dla niej możesz stać się kimś bardzo ważnym w życiu, możecie być dla siebie jak internetowi spowiednicy! Znajomość będzie wirtualna, ale przyjaźń i łącząca was więź to jak najbardziej realne uczucia i emocje. Nie zastanawiaj się, zdobądź nowa przyjaciółkę na portalu randkowym!

Panowie do wzięcia - zapraszamy! Portal randkowy idealnym miejscem dla kawalerów! Kawalerowie w każdym wieku obiektem zainteresowania pań, ponieważ pani szuka kawalera.

Chciałbyś kogoś poznać, ale boisz się wyjść do ludzi Zatłoczone kluby i kawiarnie to nie miejsca dla ciebie? Nic prostszego, teraz możesz poznawać dziesiątki kobiet nie wychodząc z domu! Portal randkowy to miejsce dla nieco bardziej wymagających panów, którzy najpierw chcą poznać wnętrze dziewczyny, zanim zaproszą ją do swojego życia i serca. Tutaj możesz prowadzić niekończące się rozmowy, które powiedzą ci z kim masz do czynienia. Kobieta z którą rozmawiasz nie trafia charakterem w twoje gusta? Nie szkodzi, zakończ z nią rozmowę i rozpocznij następną, z kimś zupełnie nowym! To teraz takie proste, bezstresowe! Dostępnych kobiet jest cała masa, a w dodatku codziennie przybywają nowe zgłoszenia. Na pewno odnajdziesz kogoś interesującego, tylko musisz dać sobie oraz innym szansę! Panie pragną poznać ciekawego kawalera. Jesteś wolny? Bardzo możliwe, że chodzi właśnie o Twoją osobę? Zastanów się kogo szukasz? Wejdź do internetu, wpisz swoje wymagania i ciesz się ofertami mężczyzn i kobiet z całej Polski, dopasowanymi do twoich oczekiwań. Wierz mi, to naprawdę jest skuteczne, mnóstwo par poznało się w ten sposób! Pozwól sobie na odnalezienie miłości, Twój los może się odmienić! Podaruj miłość którejś z pań!

Faceci na start - pani szuka partnera do poważnego, długiego związku! Panie szukają kogoś do kochania! Nowe dziewczyny pragną partnerów! Zaloguj się jeszcze dziś na portalu matrymonialnym.

Za oknem wiosna rozhulała się na dobre: wszędzie jest zielono, zapach bzu przyprawia o zawrót głowy, ludzie zrzucają kolejne warstwy ubrań. Poza tym, nagle na ulicach i w parkach zaroiło się od obejmujących się par. Obserwujesz to wszystko z rosnącym smutkiem i zazdrością? Nie pozwól sobie na tak niszczące uczucia! Ty też możesz być jedną z tych dziewcząt, które przechadzają się po parku trzymając za rękę ukochanego! Jedną z przyczyn tego, że wciąż jesteś sama, choć pragniesz mieć partnera, być może jest fakt, że jeszcze nie spróbowałaś samotnychSerc.pl! Tu są teraz twoje szanse! Wychodząc naprzeciw twoim oczekiwaniom, zgromadziliśmy w naszej bazie tysiące ofert mężczyzn w każdym wieku, tak abyś miała w czym wybierać. Nie czekaj, aż wiosna przeminie, jeszcze w tym roku możesz być szaleńczo zakochana bo miłość z początkiem na portalu randkowym zdarza się częściej niż myślisz! Spotykając kogoś w życiu prywatnym nie wiemy jakie ma on wobec nas zamiary, a to przez długi czas może być bardzo frustrujące. Oszczędź sobie nerwów, przyjdź do miejsca, gdzie intencje facetów są z góry określone. Ci panowie chcą dokładnie tego co ty - znaleźć partnerkę. Poczytaj historie osób, które poznały się u nas. Zobaczysz, że niejedna mogłaby posłużyć jako scenariusz komedii romantycznej z happy endem. Wszystkie jednak zaczęły się tak samo: od pierwszej wiadomości e-mail...

Pani szukająca przyjaciela! Przyjaźń damsko-męska dostępna na portalu! Przyjaciel dla pani poszukiwany! Szukaj przyjaciela w Internecie - wystarczy się zarejestrować na portalu randkowym!

Przyjaźń to najpiękniejsze uczucie, jakiego ludzie mogą doświadczyć; jest trwałe i mniej gwałtowne niż miłość. Na czym powinna opierać się dobra przyjaźń? To proste, na szczerej rozmowie! Taką możliwość daje nam Internet: tutaj nie liczy się twój wygląd ani to kim jesteś zawodowo. Ważne byś był szczerym i otwartym człowiekiem, skorym do wysłuchania i doradzenia innym. Potrzebujesz odrobiny dobrej woli i komputera by stać się kimś naprawdę ważnym dla jednej z pań! Pan szuka pani dos tałego związku lub na randki. Kobiety szukają w Internecie przyjaźni, bratnich dusz, od których będą mógłby dostać wsparcie vi dobrą radę. Zostań przyjacielem samotnej kobiety!

Pani szuka przyjaciela na telefon! Podnieś słuchawkę i zyskaj kogoś bliskiego!

Pisanie to dla ciebie za mało? Chcesz więcej kontaktu? Nawiąż znajomość, podaj swój numer telefonu i usłysz jej delikatny głos! Kobiety uwielbiają rozmawiać przez telefon, stań się powiernikiem jej najskrytszych sekretów! Kurtuazyjna rozmowa może szybko przerodzić się w coś znacznie głębszego. Ani się obejrzycie, a już nie będziecie potrafili funkcjonować bez wspólnej rozmowy. Te codzienne pogawędki mogą stać się waszym małym rytuałem, który na stałe wejdzie do codziennego życia. Może z czasem zapragniecie czegoś więcej, a wasza zażyłość sprawi, że spotkanie na żywo będzie czymś magicznym? Wszystko może się zacząć już dziś, od pierwszego zdania wypowiedzianego przez telefon, nie wahaj się więc! Poznaj samotne panie i mężczyzn, którzy szukają miłości!

Panie szukają kogoś do miłości! Prawdziwi faceci pełni uczuć dla kobiet spragnionych miłości! Dziewczyny chcą poznawać facetów na randki! Pani pozna wartościowego faceta jeszcze dziś, by porwać się sile uczucia.

Twoje uczucia są na wagę złota, nie marnuj ich bo one mogą komuś przynieść wiele radości! Samotność to stan, w którym obojętniejemy na wszelkie piękno, jakie jest na tym świecie. Sam pomyśl: kiedy ostatni raz dostrzegłeś błękit nieba? Kiedy po prostu ucieszyłeś się z wyśmienitego smaku kawy, albo z ulubionej piosenki usłyszanej w radiu? Nie pamiętasz, prawda? Nie pozwól zgorzknieć swojemu charakterowi, jesteś przecież wspaniałym wartościowym mężczyzną, który zasługuje na wszystko co najlepsze w życiu. Bez względu na to czego już doświadczyłeś, uwierz największe szczęście dopiero przed Tobą! Załóż swój osobisty profil, wprowadź kilka informacji o sobie i już niedługo oczekuj na pierwszą wiadomość od kobiety! Przekonaj się na własnej skórze, jaki ruch panuje na naszym portalu i dołącz do naszej społeczności randkowej. Umów się na spotkanie jeszcze dziś i zakochaj się od pierwszego wejrzenia!

Dziewczyna pozna mężczyznę swojego życia - stań się nim Ty!

Przekrój przez osobowości jest ogromny, w tym towarzystwie na pewno znajdziesz kogoś, z kim będzie ci się miło spędzało czas, czy to wirtualnie czy w realu. Szalona rockmenka, poważna bizneswoman? Są tu wszystkie typy pań! Zawsze kierujesz się tym samym kluczem przy wyborze partnerek? Może czas to zmienić, sprawdź czy przypadkiem czegoś nie tracisz i napisz do dziewczyny, która na pierwszy rzut oka nie wzbudza twojego zainteresowania! Miłość chodzi czasem bardzo niespodziewanymi ścieżkami.


Rozmowy

Napisz coś od siebie :)