Samotna Mama szuka partnera

Samotna Mama szuka partnera na resztę życia. Tysiące ofert samotnie wychowujących dziecko szukających partnerów. Samotne mamy czekają na Ciebie.

Gwarancja znalezienia paertnera
Tysiące ofert samotnych rodziców
Aktywne profile
Gwarancja satysfakcji
Oferty z całej Polski i zagranicy
100% zadowolenia
Aleksandra 27 lat Aleksandra

Lat: 27

dolnośląskie

Karolina 23 lat Karolina

Lat: 23

pomorskie

Patrycja 27 lat Kalisz Pomorski Patrycja

Lat: 27

zachodniopomorskie

Angelika 22 lat Gdynia Angelika

Lat: 22

pomorskie

Natalia 22 lat Natalia

Lat: 22

małopolskie

SANDRA 24 lat Siemianowice Śląskie SANDRA

Lat: 24

śląskie

Anita 22 lat Tomaszów Mazowiecki Anita

Lat: 22

łódzkie

Lucyna 35 lat Linden.NJ Lucyna

Lat: 35

Stany Zjednoczone

Aleksandra 22 lat Chełm Aleksandra

Lat: 22

lubelskie

kalina 30 lat Częstochowa kalina

Lat: 30

śląskie

Agnieszka 25 lat Kielce Agnieszka

Lat: 25

świętokrzyskie

majka  22 lat Świdnica majka

Lat: 22

dolnośląskie

Samotna matka szuka mężczyzny

Kiedy rozchodzi się wieść o tym, ze na świat przyjdzie nowy członek rodziny, dom wypełnia szczęście oraz radość. Nowy potomek zbliża do siebie partnerów, którzy wręcz odliczają godziny do dnia porodu. Niestety we współczesnym świecie coraz częściej występującym zjawiskiem jest samotne rodzicielstwo, szczególnie samotne matki wychowujące dziecko lub dzieci. Niewątpliwie bycie samotną matką jest bardzo trudne. Oprócz oczywistej opieki nad dzieckiem, zapewniającej mu bezpieczeństwo oraz miłość, dużym wyzwaniem jest także zabezpieczenie materialne dziecka. Taka sytuacja wpływa na kondycję psychiczną matki, która każdego dnia martwi się o przyszłość swojego dziecka. Niezależnie od okoliczności w jakich powstała sytuacja samotnego rodzicielstwa, matce oraz dziecku po pewnym czasie zaczyna brakować kogoś ważnego w życiu. Mężczyzna jest istotnym elementem rodziny. Jego rola w procesie socjalizacji jest równie ważna jak rola matki, dlatego też często samotne mamy decydują się na rozpoczęcie poszukiwań dobrego kandydata na męża oraz ojca, który zaakceptuje oraz otoczy miłością zarówno matkę jak i dziecko. Jest to trudne, gdyż samotne matki w przypadku porzucenia przez mężczyznę, wytwarzają w swoich umysłach stereotyp mężczyzny, którego obraz rysuje się dość negatywnie.

Awersja do mężczyzn spowodowana może być np. brakiem poczucia odpowiedzialności za rodzinę. Prawda jest taka, że nawet najsilniejsza kobieca osobowość tęskni za szczerą miłością. Zdarzają się także takie sytuacje, w których to kobieta, pomimo tego, że tęskni za mężczyzną nie podejmuje próby zmiany swojej sytuacji, gdyż chce zademonstrować swoją siłę oraz udowodnić, że sama doskonale radzi sobie ze swoimi matczynymi obowiązkami. Takie działanie ma jednak niebagatelny wpływ na dziecko, a także na jego wyobrażanie o jego przyszłej rodzinie. Oczywiście samotna matka najczęściej otrzymuje wsparcie rodziny, jednakże pojawia się pytanie, czy ta pomoc może zrekompensować dziecku brak ojca. Ponadto samotna matka to osoba, na barkach której jest wiele zmartwień oraz wątpliwości. To właśnie on sprawiają, że czuje ona potrzebę rozmowy, a nawet wyżalenia się w ramionach mężczyzny.

Portal samotnych matek

Z myślą o samotnych matkach powstał portal samotneserca.pl. Tutaj mogą one znaleźć ludzi w podobnym położeniu co one oraz poznać ciekawych ludzi, z którymi mogą poważnie myśleć o wspólnej i szczęśliwej przyszłości. Matki samotnie wychowujące dziecko, mają prawo do czasu na małe przyjemności, takie jak chociażby spacer bądź kino. Dlaczego więc, nie korzystać z uroków miejskiego parku lub innych atrakcji z mężczyzną, który potrafi zrozumieć sytuację kobiety z dzieckiem. Na portalu samotneserca.pl znajdziesz właśnie takich ludzi. Nie da się ukryć, że rozpacz po stracie męża lub porzuceniu to naturalna reakcja każdej kobiety, która znalazła się w takiej sytuacji. Jednakże najważniejsze jest stawienie czoła problemom oraz danie sobie szansy na odbudowę swojego życia, które niewątpliwie jest darem pełnym pozytywnych emocji. Zarejestruj się na samotneserca.pl i zobacz, że nie jesteś sama!


Marek 55 lat Włoclawek

Marek

kujawsko-pomorskie

Jacek 46 lat

Jacek

zachodniopomorskie

Patryk  24 lat Gdańsk

Patryk

pomorskie

Krystyna 66 lat

Krystyna

podkarpackie

Przemysław 45 lat Warszawa

Przemysław

mazowieckie

Magdalena 36 lat Kraków

Magdalena

małopolskie

Kuba 40 lat Wołów

Kuba

dolnośląskie

Tomasz 55 lat

Tomasz

Niemcy

Rafał  35 lat

Rafał

wielkopolskie

Żenia 39 lat

Żenia

zagranica

Marcin 38 lat Szczecin

Marcin

zachodniopomorskie

Malgorzata  52 lat Chemnitz

Malgorzata

Niemcy

Bartek  31 lat

Bartek

podkarpackie

Joanna 45 lat

Joanna

warmińsko-mazurskie

Patryk 23 lat

Patryk

warmińsko-mazurskie

Szymon 30 lat

Szymon

wielkopolskie

Halen 59 lat Katowice

Halen

śląskie

pawel 36 lat wlodawa

pawel

lubelskie

Katarzyna 47 lat

Katarzyna

pomorskie

Urszula 68 lat Toruń

Urszula

kujawsko-pomorskie

Elzbieta 61 lat warszawa

Elzbieta

mazowieckie

malgorzata 57 lat Białogard

malgorzata

zachodniopomorskie

RAFAŁ` 31 lat

RAFAŁ`

kujawsko-pomorskie

Norbert 41 lat

Norbert

zachodniopomorskie