WYBÓR
SINGLI

Portal towarzyski seniorów

Odczuwasz samotność i nie wiesz jak z nią walczyć? Załóż konto na portalu dla osób samotnych SamotneSerca.pl. Randki dla samotnych seniorów - zerwij z monotonnym życiem w pojedynkę! Tysiące samotnych seniorów czeka na kontakt z Tobą.

Masz już konto?

Zaloguj się

Portal wybierany przez Singli!

Dowiedz się czemu

Poznawaj i randkuj

Wojtek

lubelskie

Wojtek 26 lat Puławy

Patrycja

małopolskie

Patrycja 26 lat

Kamila

kuj-pom.

Kamila 28 lat Włocławek

Marta

mazowieckie

Marta 28 lat Warszawa

Marcin

zach. pom.

Marcin 30 lat Koszalin

Damian

świętokrzyskie

Damian 29 lat ostrowiec sw

Julka

wielkopolskie

Julka 26 lat

Kasia

mazowieckie

Kasia 29 lat

Maja

śląskie

Maja 28 lat Dąbrowa Górnicza

Patryk

dolnośląskie

Patryk 26 lat

julia

lubelskie

julia 26 lat

Krzysztof

mazowieckie

Krzysztof 29 lat Serock

Robert

wielkopolskie

Robert 30 lat Kalisz

Artur

śląskie

Artur 29 lat Jaworzno

Zuzanna

mazowieckie

Zuzanna 27 lat

Kasia

mazowieckie

Kasia 29 lat

Karol

łódzkie

Karol 26 lat

Jeremiasz

mazowieckie

Jeremiasz 29 lat Maków Mazowiecki

Marta

mazowieckie

Marta 28 lat Warszawa

Sebastian

wielkopolskie

Sebastian 29 lat gniezno

Randki dla seniorów - tysiące seniorów randkuje!

Starszy człowiek, jak każdy inny może czuć się samotnie. Dzieci już dawno założyły własne rodziny, a Ty niespodziewanie zostałeś sam? Przecież można to zmienić. Na pewno zadasz sobie pytanie czy strefa seniora to miejsce akurat dla Ciebie, może też będziesz mieć mnóstwo wątpliwości – gwarantujemy jednak, że uczynimy wszystko abyś czuł się jak najbardziej komfortowo w tej nowej sytuacji.

Osoby po 60 roku życia czyli tak zwani seniorzy, do których zaliczasz się również Ty, bardzo często zamykają się w domu twierdząc, że już nic dobrego nie może ich spotkać. Nie kieruj się jednak takim postępowaniem – nie przyniesie Ci ono niczego dobrego. Wiek seniorski może przynieść człowiekowi równie dużo satysfakcji, a nawet więcej niż lata młodości. Wystarczy tylko otworzyć się na drugiego człowieka, zrobić ten pierwszy krok w stronę zmian – wbrew pozorom to naprawdę tak niewiele, w porównaniu z korzyściami jakie z tego wypłyną, a te są pewne.

Wystarczy tylko zarejestrować się w portalu matrymonialnym i dołączyć do strefy seniorów. Podjąłeś decyzję o rejestracji, ale przytłacza Cię myśl o tym, że masz korzystać na co dzień z komputera w celu znalezienia partnera? To, że już tu jesteś to dobry znak. Strefa seniora to naprawdę miejsce bardzo proste, w którym odnajdzie się każdy, nie potrzebujesz więc specjalnych umiejętności. Nie musisz również bać się o swoje bezpieczeństwo – przebywają tutaj tacy sami ludzie jak Ty.

Jeżeli jesteś więc seniorem, na co dzień doskwiera Ci pustka i samotność, nie możesz lub nie chcesz się z tym pogodzić – zmień coś w swoim życiu. Zarejestruj się w portalu, znajdź bratnią duszę, z którą będziesz mógł dzielić resztę swoich dni. Nie jesteś skazany na samotność – pamiętaj o tym, że masz jeszcze szansę na szczęście. Nie zwlekaj, czas tak szybko mija, szkoda marnować go na zastanawianie się nad czymś, co powinno być oczywiste, wykorzystaj szansę by być znowu szczęśliwy!

Wiek nie gra roli...

Pożegnasz samotne dni i wieczory

Odbudujesz własne poczucie wartości

Poznasz bardziej aktywne życie

Zapoznasz wiele wartościowych osób

Tysiące seniorów szuka swojej drugiej połówki.

Podziel się własnymi doświadczeniami z ludźmi takimi jak Ty!

Portal randkowy dla seniorów

Zapraszamy wszystkich seniorów do rejestracji na portalu samotneserca.pl, tutaj na pewno odnajdziecie szczęście, którego pozbawiły Was niepomyślne okoliczności losu. Randki to nie tylko domena ludzi młodych, ale ludzi w każdym wieku. Na wielką miłość nigdy nie jest za późno, przekonasz się o tym przeglądając mnóstwo profili podobnych do Twojego. Teraz, kiedy Internet stał się na tyle powszechny, że nawet starsi ludzie potrafią korzystać z jego dobrodziejstw, pojawia się znakomita okazja do poznania samotnych osób w podobnym wieku. Niewątpliwie samotni seniorzy potrzebują osoby, która otoczy ich opieką i ciepłem. Być może dzięki poznaniu kogoś nowego znowu poczują się jak za dawnych lat. Motylki w brzuchu poczuć może każdy, niezależnie od wieku. Strata męża czy też żony to duży cios.

Gdy odchodzi osoba, z którą spędziliśmy większą część naszego życia zaczynamy wątpić w jego dalszy sens. Towarzyszy nam rozpacz i ból, zamykamy się na nowe znajomości oraz obiecujemy sobie, że już nigdy z nikim się nie zwiążemy. Przychodzi jednak czas, kiedy wsparcie rodziny nie wystarczy, a my nie możemy się odnaleźć pośród pustych pokoi naszego domu. Wtedy czujemy, że coś musimy zmienić, że przecież nie jesteśmy jeszcze za starzy na miłość, życie jeszcze trwa i trzeba z niego korzystać. Z myślą o osobach starszych, które szukają partnera na dobre i na złe powstał portal samotneserca.pl. Aż trudno uwierzyć, jak wiele osób poznaje się, a następnie łączy się w pary za pomocą Internetu. Rejestracja na stronie jest bardzo prosta, z pewnością do opanowania nawet przez osoby starsze.

Warto pamiętać, że miłość nie zważa na nasz wiek, pochodzenie czy też miejsce, w którym zamieszkujemy. Każdy ma szansę na odnalezienie szczerego uczucia. Nie warto więc zamykać się w sobie i powtarzać, że w pewnym wieku nie wypada szukać drugiej połówki. Relacja z drugą osobą, której podstawę stanowi klimat życzliwości i prawdziwe uczucie, nadaje sens naszemu życiu oraz sprawia, że mamy większe chęci do stawiania mu czoła. Nie odbierajmy sobie szansy na szczęśliwsze życie tylko dlatego, że przekroczyliśmy już wiek emerytalny. Wielu samotnych ludzi w tym wieku pragnie z kimś porozmawiać, przytulić się, opowiedzieć o swoich problemach. Seniorzy to osoby doświadczone życiowe, których mądrość nie pozwoli na powtórzenie błędów z przeszłości, dlatego też potrzebują one starannie dobrać swoją drugą połówkę.

Taką szansę daje właśnie portal samotneserca.pl, w którym znajdą oni duża bazę profili o różnych osobowościach, charakterach i zainteresowaniach. Miłość w młodym wieku ma bardzo duży ładunek emocjonalny, który niestety często szybko traci swoją wartość. Z kolei miłość w wieku seniora, to miłość spokojna, harmonijna i uporządkowana. Partnerzy są dla siebie nie tylko partnerami życiowym, ale także przyjaciółmi i to właśnie sprawia, że związki ludzi w starszym wieku są wyjątkowe. Dlatego jeśli jesteś seniorem, odczuwasz samotność oraz myślisz o poznaniu kogoś nowego, nie wahaj się oraz odrzuć stereotypowe myślenie wedle, którego wiek emerytalny to tylko siedzenie w swoich czterech ścianach. Poznaj interesujących ludzi na stronie samotneserca.pl.

Randki dla emeryta i seniora

Czytając zdanie „randki dla emeryta i seniora” można pomyśleć że ludzie w tym wieku nie randkują i nie w głowie im wielkie miłości, takie jak za młodzieńczych lat. Twierdzi się, że oni swoje przeżyli i spokojnie spędzają czas na emeryturze. Otóż, jest to mit, gdyż emeryci to ludzie często bardzo aktywni. Ponadto warto pomyśleć o starszych osobach, które w przykrych okolicznościach straciły swoich partnerów życiowych, a tęsknota za drugim człowiek u boku nie pozwala im na życie w samotności. Należy pamiętać, że każdy ma prawo do szczęścia, ludzie młodzi dają się ponieść swoim nagłym uczuciom i nie zdają sobie sprawy, że kiedyś, w wieku emerytalnym również mogą zostać sami. Ludzie starsi to doskonali randkowicze. Ich doświadczenia i mądrość życiowa sprawiają, że potrafią oni spojrzeć drugiej osobie głęboko w duszę, raczej nie posługują się powierzchowną oceną, która cechuje ludzi młodych. Ludzie starsi należą, do grupy osób zdolnych do tworzenia trwały relacji na dobre i na złe. Jeśli są samotni, powinni mieć szansę na uzyskanie kontaktu z innymi ludźmi w podobnym wieku. Jeśli nie do końca wiedzą gdzie się udać lub kogo poprosić o pomoc, wystarczy, że wejdą na stronę samotneserca.pl i tam w ekspresowym tempie utworzą swój profil i uzyskają dostęp do dużej liczby potencjalnych osób, którymi się zainteresują.

Bycie singlem w wieku emerytalnym to niewątpliwie dość przykra sytuacja. Owszem, na ogół rodzina udziela wsparcia, jednak samotne poranki i wieczory, czy też brak osoby, z którą można po prostu porozmawiać, pójść na spacer lub też dzielić swoje pasje i zainteresowania sprawia, że w naszym życiu czegoś brakuje. Jesteśmy wówczas jak układanka, w której na pozór jest wszystko dobrze, jednak mimo wszystko brakuje pewnego elementu. Pamiętajmy więc, że seniorzy również mają prawo do szcześcia. Warto także zaznaczyć, że podejmowanie decyzji o związku w tak zaawansowanym wieku jest niezwykle trudne. Często w takich sytuacjach obawiać się można reakcji rodziny, najbliższych, czy też opinii społeczeństwa. W dzisiejszych czasach warto jednak odłożyć na bok wszelkie swoje obawy, gdyż mnóstwo ludzi, którzy poznali się przez Internet do dzisiaj tworzą szczęśliwe rodziny oparte na silnych więziach emocjonalnych. Oczywiście to, czy osoba poznana przez Internet sprawdzi się jako partner lub partnerka życiowa zweryfikuje już świat „realny” oraz nasze wyobrażenia co do naszej przyszłości. Niemniej jednak, nigdzie nie spotkasz się z większą bazą osób w wieku emerytalnym, którzy mają dosyć samotnych dni i chętnie poznają kogoś nowego z kim mogliby spędzić trochę wolnego czasu.

Portal samotneserca.pl to świetnie miejsce dla osób w każdym wieku na urozmaicenie swojego życia towarzyskiego. Rejestracja na naszej stronie to mały krok dla Ciebie, ale to duży krok dla realizacji Twoich potrzeb akceptacji oraz uznania. Mamy nadzieję, że dzięki naszemu serwisowi matrymonialnemu zobaczysz, że wiele osób tylko czeka na poznanie kogoś takiego jak Ty!

Polecane

randki
panowie
anonse
biura matrymonialne
oferty matrymonialne
senior - matrymonialne
ogloszenia towarzyskie seniorów

Seniorzy wciąż pragną miłości! Płomienne uczucia buzują w starszych osobach! Portal matrymonialny dedykowany wszystkim seniorom!

Myślisz, że z powodu zaawansowanego wieku porywy serca i pocałunki w deszczu masz już za sobą? Otóż nie! Uczucie w twoich latach może być tak samo gorące, jak było kiedyś! Nie poddawaj się szarości życia, przeżyj jeszcze raz wielką miłosną przygodę! portal randkowy dla samotnych zrzesza bardzo wiele osób, które lata młodości mają już za sobą, ale wciąż chcą kochać. Jesteś wdową, kawalerem w podeszłym wieku, a może starszą osobą, która nigdy do tej pory nie zaznała miłości? Każdemu należy się uczucie, tobie również! Masz teraz doskonałą okazję by wreszcie o nie zawalczyć. Nie zasłaniaj się wiekiem, serce nie zna tego pojęcia i nigdy się nie starzeje.

Zarejestruj się na samotnychsercach.pl i wyszukaj osoby w swoim wieku. Jest ich tu setki i to ze wszystkich województw! Dla twojej wygody pogrupowaliśmy oferty matrymonialne na miasta, z których pochodzą. Wybierz kogoś, z kim łatwo będzie ci się potem spotkać. Będziesz zdziwiony ile osób z twojej okolicy ma u nas konto. Dołącz do nich i ciesz się nowymi znajomościami! Na razie wolisz zostać w ukryciu? Nie szkodzi bo i tak jest u nas co robić. Zwiedź cały serwis, poczytaj artykuły, zapoznaj się z doświadczeniami innych. Wielu naszych użytkowników podzieliło się z nami swoimi spostrzeżeniami, Ty też masz do nich dostęp. Jeżeli chcesz porady sercowej lub na temat spraw technicznych ? napisz do nas. Na listy od użytkowników czekamy cały czas, chętnie pomożemy i rozwiejemy Twoje wątpliwości! Zapraszamy do kontaktu i zapoznaj się z ofertami wolnych kobiet i mężczyzn. tylko jeden krok dzieli Cię od prawdziwego szczęścia!

Wirtualne randki dla emerytów - tu znajdziesz swoją miłość, wystarczy się zalogować na samotneSerca.pl. Nie musisz już dłużej żyć w samotności. Randki dla emerytów to rozwiązanie idealne dla Ciebie, nie wahaj się i odmień swoje życie na lepsze!

Każdy z nas ma prawo do tego, aby być szczęśliwym. Jeśli jesteś na emeryturze i ciągle zastanawiasz się, czy w Twoim wieku jeszcze wypada umawiać się na randki przez Internet - odpowiedź brzmi: JAK NAJBARDZIEJ! Nie ma ograniczeń wiekowych dla tych, którzy pragną poznawać nowych ludzi i przede wszystkim czuć się kochani i potrzebni. To właśnie na emeryturze mamy najwięcej czasu na to, aby zrealizować dawne, często zapomniane już marzenia. Może właśnie czas również poznać kogoś, kto wesprze nas w tych celach i postanowieniach. Pomoże, będzie zawsze obok. Z kim bez problemu będzie można umówić się na kawę, porozmawiać na każdy temat lub po prostu być. Nie wahaj się! Nie masz czego się wstydzić! To wspaniały wiek na to, aby podjąć właściwe kroki do tego, aby być w pełni szczęśliwym i spełnionym. Wiek nie gra roli, szukanie partnera w każdym wieku ma głęboki sens! Zarejestruj się na portalu SamotneSerca i nawiąż nowe znajomości. Może poznasz wyjątkową osobę, dzięki której Twoje dni staną się radosne i pełne życia, a może nawet znajdziesz żonę. Czasem zwykła rozmowa pozwala nam poczuć się o wiele lepiej, zapomnieć o problemach dnia codziennego i zacząć się otwierać na innych. Spróbuj i Ty!

Stateczni emeryci poszukiwani! Samotne panie zainteresowane emerytowanymi panami! Emeryci do wzięcia!

Jesień życia może być bardzo kolorowa! To, że jesteś już na emeryturze może oznaczać, że właśnie czas na nową miłość! Od jak dawna jesteś samotny? Przejście na emeryturę jeszcze bardziej cię przybiło? Nie zalegaj w domu, poszukaj ludzi z którymi będzie ci się miło spędzało czas! Nowi znajomi, przyjaciele, a może nowa miłość? To wszystko czeka na ciebie na portalu randkowym! Samotne panie, emerytki, rencistki, babcie i matki czyli partnerki do rozmowy przez internet, ale także do wyjścia do kina, teatru, na wycieczkę rowerową i miłą kolację we dwoje. Zapoznaj się z ich ofertami, wybierz kogoś kto przypadnie ci do gustu i ruszaj na podbój jej serca w sobie należnym stylu! Miła rozmowa, żarty, a może z góry wyłożone poważne deklaracje? Wszystkie chwyty dozwolone! Twoja emerytura, tak jak czas nastoletnich uniesień, może być pełna ekscytacji i poszukiwań! Nie zwlekaj z decyzją, inni spróbowali i nie pożałowali. Namów swoich znajomych i razem poszukajcie kolejnych osób do miłego spędzania czasu wspólnie. Może zorganizujecie wyjazd by lepiej się poznać? Spróbuj, masz do stracenie jedynie nudę!

Nawiąż nowe znajomości, zdobądź wyjątkowego kompana do rozmów. Randki dla starszych samotnych osób i emerytów szansą na nowe, spełnione życie. Sprawdź jak nie nudzić się na emeryturze! Dziel się własnym doświadczeniem uczuciowym z innymi. Portal dla samotnych po 60 - poznaj osoby w swoim wieku. Każdy senior ma szansę na miłość, daj się poznać i stwórz nową relację, która napełni Cię nową energią i nada apetyt na życie.

Osoby starsze często czują się dyskryminowane przez społeczeństwo. Uważają, że skoro przeżyli już swoje życie, to powinni ustąpić miejsca innym. Nic bardziej mylnego! Każdy człowiek niezależnie od swojego wieku ma prawo do szczęścia i decydowania o własnym życiu. A jak wiemy szczęściu trzeba trochę dopomóc... Właśnie dla takich, starszych osób została przygotowana strefa seniorów w naszym serwisie matrymonialnym. Dlatego już dziś zarejestruj się na naszym portalu SamotneSerca.pl i daj sobie szansę na miłość i szczęście. Jeśli chodzi o miłość, to wiek nie gra roli!

Nowe osoby

Slawek

zach. pom.

Slawek 43 lat

Przemek

kuj-pom.

Przemek 32 lat

Łukasz

podkarpackie

Łukasz  31 lat

Basia

Belgia

Basia 53 lat Szczecin

Anastasia

Ukraina

Anastasia 29 lat

Rafał

mazowieckie

Rafał  42 lat Warszawa

Arkadiusz

Austria

Arkadiusz  30 lat

Liliana

wielkopolskie

Liliana 29 lat Konin -Toruń

Lukasz

dolnośląskie

Lukasz 32 lat

tadeusz

mazowieckie

tadeusz 61 lat

Mateusz

kuj-pom.

Mateusz  26 lat

Róża

dolnośląskie

Róża 73 lat Bolesławiec

Edyta

małopolskie

Edyta  41 lat Pisarzowa

Kazimierz

śląskie

Kazimierz 65 lat Chorzów

Krzysztof

Niemcy

Krzysztof  56 lat Denkingen

Ewa

śląskie

Ewa 66 lat Tychy

Klaudia

podlaskie

Klaudia 22 lat

Rafał

kuj-pom.

Rafał 36 lat Ciechocinek

Kamil

kuj-pom.

Kamil 34 lat

sebastian

Austria

sebastian 40 lat

Wojciech

śląskie

Wojciech  46 lat Rybnik

Marcin

lubelskie

Marcin  36 lat

Mirosław

lubelskie

Mirosław 47 lat

Adrian

opolskie

Adrian 34 lat

Masz już konto?

Zaloguj się

Portal wybierany przez Singli!

Dowiedz się czemu