Portal Singli którzy chcą podzielić się sobą :)

Tysiące samotnych singli znalazło tu swoje drugie połówki.

1. Bezpłatna rejestracja
2. Skorzystanie z wyszukiwarki
* ponad 100 000 Użytkowników
3. Zawarcie znajomości
* skorzystaj z naszej strategii łączenia SamotnychSerc
Zarejestruj się bezpłatnie »

Połączenie szyfrowane SSL. Jesteś bezpieczny i anonimowy.

lub
poznaj 120 powodów, dla których warto tu być
Jakub 30 lat Stockholm Jakub

Lat: 30

Szwecja

Rafał 30 lat Rafał

Lat: 30

śląskie

Karol 22 lat Bielsko-Biała Karol

Lat: 22

śląskie

Anna 28 lat Poznań Anna

Lat: 28

wielkopolskie

Monika 33 lat Polanów Monika

Lat: 33

zachodniopomorskie

Mirek 38 lat Mirek

Lat: 38

pomorskie

Basia 33 lat Basia

Lat: 33

zachodniopomorskie

Dominik 22 lat Piła Dominik

Lat: 22

wielkopolskie

monika 28 lat monika

Lat: 28

śląskie

Malwina 34 lat Kołobrzeg Malwina

Lat: 34

zachodniopomorskie

Ania 35 lat Ania

Lat: 35

wielkopolskie

Gosia 31 lat Warszawa Gosia

Lat: 31

mazowieckie

Grzegorz  33 lat Grzegorz

Lat: 33

małopolskie

natalia 33 lat Poznań natalia

Lat: 33

wielkopolskie

nadia 24 lat nadia

Lat: 24

pomorskie

Marysia 36 lat Łódź Marysia

Lat: 36

łódzkie

Robert 44 lat Warszawa Robert

Lat: 44

mazowieckie

Tomek 39 lat Berlin Tomek

Lat: 39

Niemcy

Piotr 38 lat Piotr

Lat: 38

śląskie

katarzyna  27 lat Szczecin katarzyna

Lat: 27

zachodniopomorskie

Spotkania dla Singli na naszym portalu

  • jesteśmy miejscem spotkań wielu singli
  • połączyliśmy wielu samotnych
  • wasze szczęście to nasza pasja
  • prawdziwe autentyczne profile singli z całej Polski i nie tylko
  • miła sprzyjająca nawiązywaniu znajomości atmosfera
  • gwarancja satysfakcji!

Opinie o naszym portalu

Michalina / 32 lat / Przasnysz

Michalina / 32 lat / Przasnysz

Byłam singielką z niewielkiego miasta. Poznałam tutaj chłopaka z Warszawy i mieszkam razem z nim od roku! Jest super.

Grzesiek / 37 lat / Poznań

Grzesiek / 37 lat / Poznań

Ciężko jest dzisiaj znaleźć kogoś szczególnego. Praca i inne zajęcia sprawiają, że trzeba szukać przez internet. To jest naprawdę fantastyczne!

Zosia / 19 lat / Chełm

Zosia / 19 lat / Chełm

Cześć jestem Zosia i chcę polecić Wam ten portal do poznawania nowych osób. Jest naprawdę Okay! Nie zawiedziecie się.

Portal randkowy dla Samotnych Singli - spotkania

Tysiące Singli czekają na spotkanie! Jest tylko jedna droga do szczęścia...

Bycie singlem z jednej strony to życie pełne uroków, z drugiej jednak wiążę się to z brakiem osoby, którą można obdarzyć miłością i która należy tylko i wyłącznie do naszego serca. Jeśli jesteś singlem i chciałbyś lub chciałabyś poznać kogoś ciekawego zarówno do stałego związku jak i na niezobowiązujące spotkanie zapraszamy na portal samotneserca.pl. Rejestrując się na stronie otrzymasz dostęp do bardzo dużej liczby profilów z osobami takimi jak Ty. U nas na pewno znajdziesz interesujące z Twojego punktu widzenia osoby. Wiele osób jest singlami z wyboru, nie chcą oni angażować się w stały związek, a ich życie polega na ciągłym poszukiwaniu nowych przygód. Jeśli należysz do takich osób bez wahania polecamy rejestrację na naszej stronie. Zachęcamy także osoby, którym po prostu znudziło się bycie singlem i chcą rozpocząć wartościową znajomość na długie lata. Portal samotneserca.pl z pewnością urozmaici Twoje życie. Tutaj możesz umówić się na jakich zasadach chcesz. Możliwości jest wiele, respektujemy fakt, że swoboda jest elementem bardzo cenionym przez osoby żyjące w pojedynkę, dlatego u nas spotkasz osoby myślące tak samo jak ty, co znacznie ułatwi dojście do porozumienia.

Darmowa rejestracja »

Na co dzień nie zdajemy sobie sprawy jak wiele singli żyje wśród nas i jak wielu z nich szuka nowych znajomości. Warto więcej odwiedzić miejsce, które stanowi dla nich bazę do zawierania kontaktów. Niewątpliwie takim miejscem jest portal samotneserca.pl, wyszukać możesz osoby wedle swoich własnych preferencji takich jak wiek, wykształcenie, zainteresowania itp. Gwarantujemy, że znajdziesz tutaj kogoś z Twojej okolicy. Na samotneserca.pl spotkanie lub randka są na wyciągnięcie ręki.

Jeżeli jesteś już singlem bardzo długo i zaczynasz tracić nadzieję na spotkanie wartościowej, odpowiadającej Twoim oczekiwaniom osoby, nie musisz się martwić, gdyż na naszej stronie znajdziesz osoby w podobnej sytuacji jak Ty. Oczywiście bycie singlem to więcej czasu na zabawę lub też zadbanie o swoje wykształcenie lub karierę zawodową. Jednakże trzeba postawić sobie pytanie, jak długo można prowadzić taki tryb życia oraz jakie mogą być tego konsekwencje w przyszłości. Wieczna zabawa nie zawsze zaprowadzi nas tam gdzie byśmy chcieli. Dlatego też warto czasem zatrzymać się na chwilę i zastanowić się nad znalezieniem tego jedynego lub tej jedynej. Co więcej im więcej czasu tracimy na zabawę, tym trudniej nam jest znaleźć stałego partnera, chociażby ze względu na nasz wiek. Dodatkowo można wskazać tutaj na pewną rutynę charakteryzującą singli. Są oni przyzwyczajeni do swobodnego życia na pełnym luzie. Rzadko kiedy biorą na siebie odpowiedzialność za drugą osobę. Może to mieć negatywne skutki jeśli chodzi o funkcjonowanie ich przyszłej rodziny. Dlatego zachęcamy wszystkich singli do rejestracji na portalu samotneserca.pl gdyż niewykluczone, że randka za pośrednictwem naszej strony będzie zalążkiem prawdziwego oraz długotrwałego uczucia, będącego podwalinami stałego związku.

Strefa singla - klub dla samotnych

Jeśli jesteś singlem oraz szukasz osób zarówno do rozmowy, luźnego spotkania, a być może do umówienia się na randkę, zapraszamy na portal samotneserca.pl. W tym miejscu znajdziesz osoby o podobnej sytuacji życiowej. Część naszej strony przeznaczyliśmy dla singli. W naszej strefie singla znajdziesz wszystko to, czego szuka w życiu każdy singiel, a więc zarówno zabawę, nowe znajomości, jak i randki. To wszystko dla tych, którzy mają dość życia w pojedynkę.

Nie ulega wątpliwości, że duża liczba singli czuje się dość samotna, większość z nich marzy o założeniu trwałej oraz szczęśliwej rodziny. Dzieje się tak najczęściej około ukończeniu trzydziestego roku życia, kiedy to w życiu człowieka zmieniają się priorytety. Z drugiej strony warto się zastanowić, czy rzeczywiście pojęcie „singla” można utożsamiać z „samotnikiem”. Okazuje się, że single to osoby o bogatym życiu zawodowym, towarzyskim. Można powiedzieć, że takie życie traktują oni jako substytut szczęśliwej rodziny. Mimo wszystko prędzej czy później samotność daje znać o sobie i potrafi wpłynąć to postrzeganie swojego życia. Człowiek, który odczuwa samotność najczęściej jest przygnębiony i smutny. Brak pozytywnych relacji międzyludzkich wpływa także na kondycję psychiczną. Co więcej bycie samotnym skutkować może „ucieczką” do uzależnień, które jeszcze bardziej pogłębiają poczucie samotności i prowadzą do złego stanu zdrowia. Oczywiście zdarzają się sytuację, że ludzie są samotni z wyboru, jest to jednak sytuacja przejściowa. gdyż człowiek w pogoni za szczęściem szuka odpowiedniej osoby przy boku, z którą chciałby spędzić resztę życia. Na szczęście istnieją sposoby, aby samotność ograniczyć lub też całkowicie się jej pozbyć. Jednym z bardzo dobrych i sprawdzonych sposób jest rejestracja na portalu samotneserca.pl. Tutaj zapomnisz o swojej samotności oraz poznasz ciekawych ludzi. Wiele osób zarejestrowanych na naszej stronie tylko czeka na wiadomość od Ciebie. Nasze miejsce łączy ze sobą ludzi o podobnych rozterkach życiowych oraz towarzyszących im stanach emocjonalnych.

Klub dla samotnych w naszej strefie singla to doskonałe miejsce dla ludzi odczuwających samotność. Człowiek potrzebuje relacji z innymi, niemalże tak samo jak tlenu. Nie ulega wątpliwości, że samotny mężczyzna tęskni za wrażliwą, opiekuńczą i czułą kobietą. Nie tylko za kontaktem o charakterze intymnym, ale także za zwykłą rozmową. O pewnych rzeczach mężczyzna porozmawiać może w gronie kolegów, jednakże są tematy, które wymagają obecności kobiety. Warto rozpatrzyć sytuację samotności także od strony kobiety. Otóż potrzebuje ona w swoim życiu mężczyzny, tak jak i on kobiety. Cecha, której brakuje samotnym kobietom to często brak konkretnych działań, które mogłyby przyczynić się do szybszego rozwiązania problemu. Kobieta singiel pragnie mężczyzny, który zaprosi ją do restauracji lub też weźmie ze sobą na imprezę. Ona również potrzebuje czułości i zrozumienia z jego strony. Niewątpliwie bycie samotnym jest zjawiskiem w większości przypadków negatywnym. Dlatego zachęcamy singli do rejestracji na portalu samotneserca.pl.

Ogłoszenia w serwisie dla samotnych singli

Portale dla samotnych singli cieszą się coraz większą popularnością. Jest to doskonały sposób na nawiązanie nowych kontaktów. Wydawać by się mogło, że życie singla jest usłane różami. Single cenią sobie pełną swobodę tego z kim i kiedy się spotykają oraz odpowiedzialność tylko i wyłącznie za siebie. Co więcej nie muszą oni się zmieniać pod wpływem innej osoby, spełniać jej oczekiwań oraz przyzwyczajać się do jej zachowań. Brzmi to wszystko bardzo dobrze, jednak nie ulega wątpliwości, że każdy człowiek chce kochać i być przez kogoś kochanym, tylko nie zawsze wie jak ten cel osiągnąć. Prawda jest taka, że im dłużej jesteśmy samotni, tym gorzej się czujemy i dojrzewa w nas poczucie, że warto byłoby poznać kogoś ciekawego. W dzisiejszych czasach ludzie przywiązują dużą wagę do swojej kariery zawodowej i rozwoju osobistego. Konsekwencją współczesnej pogoni za pieniędzmi oraz karierą może być przegapienie szansy na prawdziwą miłość. Warto zastanowić jak się może wyglądać nasza przyszłość bez kochającego partnera życiowego u boku. Niewykluczone, że w wieku około trzydziestu lat będziemy świetnie wykształceni, będziemy mieli dobrze płatną pracę, a co za tym idzie ładne mieszkanie oraz dobry samochód, ale co z tego skoro nie będziemy mieli z kim dzielić tych wszystkich rzeczy.

Portal samotneserca.pl jest doskonałym miejscem na znalezienie ogłoszeń odpowiednich dla nas osób. Wydawać by się mogło, że z tego typu ogłoszeń korzystają jedynie osoby młode, jednakże okazuje się, że jest tam także sporo profili osób starszych. Bez wątpienia jest to bardzo popularny i skuteczny sposób na zawarcie ciekawych relacji. Korzystanie z ogłoszeń w naszym serwisie jest korzystne z co najmniej kilku względów. Po pierwsze, jeśli jesteśmy zapracowani, to rzadko znajdujemy czas na spotkania towarzyskie. Współcześnie wiele rzeczy robimy w Internecie np. robimy zakupy, czy też czytamy najświeższe wiadomości. Po drugie w portalu samotneserca.pl masz dostęp do szerokiej bazy kontaktów, pośród których na pewno znajdziesz takie, które odpowiadają Twoim przekonaniom, wyznawanym wartościom i zainteresowaniom. Tutaj istnieje znaczenie większa szansa na znalezienie odpowiedniej osoby, aniżeli tylko w gronie znajomych czy też w środowisku pracy. Po trzecie jest to doskonałe narzędzie dla osób nieśmiałych, dla których nawiązywanie relacji jest trudne. Mają one szanse na zaprezentowanie swojej osoby w jak najlepszym świetle. Ponadto korzystanie z internetowych ogłoszeń dla samotnych singli jest naprawdę skuteczne, gdyż wiele osób właśnie w ten sposób zrobiło pierwszy krok do tego aby założyć rodzinę. Niektórzy podchodzą do serwisów zawierających takie ogłoszenia z dużym dystansem, gdyż sądzi się, że można trafić na oszusta lub osobę, która nas zrani. Jest w tym oczywiście trochę racji, jednakże profile osób w serwisie samotneserca.pl są dokładnie sprawdzane, co więcej jeśli zawieramy znajomości w „realu” to również możemy trafić na nieodpowiednie osoby. Kluczem do sukcesu jest chęć dokładnego poznania drugiej osoby. Pierwszy krok, aby zapoznać ciekawe osoby to rejestracja w serwisie samotneserca.pl.

Singiel to osoba samotna, która często szuka swojej połówki. Zapraszamy do zapoznania się z singlami dostępnymi na SamotneSerca.pl

Polecane

Szukasz towarzystwa i masz już dosyć samotnego spędzania czasu? Jesteś singlem i zaczynasz dostrzegać minusy tego stanu? Możesz to zmienić rejestrując się w serwisie matrymonialnym samotneserca.pl i dołączając do strefy singla, ponieważ jest to miejsce właśnie dla Ciebie!

Pomimo wielu zalet jakie oferuje bycie singlem: możliwość własnego rozwoju, brak zobowiązań wobec drugiej osoby, możliwość podejmowania samodzielnych decyzji, coraz więcej osób, które są singlami jest nieszczęśliwa i nie może znaleźć sobie właściwego miejsca.

Strefa singli to miejsce gdzie można poznać drugą osobę, nic nie jest tu jednak zobowiązujące. Nie musisz obawiać się, że nagle ktoś zacznie decydować za Ciebie. To Ty wyznaczasz z kim chcesz zawrzeć nową znajomość, a być może z kim będziesz chciał się spotkać w przyszłości. Strefa dla singli to przede wszystkim otwierające się przed Tobą możliwości, z których możesz skorzystać ale równie dobrze możesz z nich zrezygnować jeżeli w danym momencie coś Ci się nie spodoba.

Oferowane przez nas miejsce jest okazją do wirtualnych spotkań, podczas których staniesz się śmielszy. Jest to ważne zwłaszcza w przypadku osób, które na co dzień mają problem z zawieraniem znajomości. Dzięki obecności w serwisie odważysz się rozmawiać z nieznajomymi osobami, co może tylko pozytywnie odbić się na kontaktach twarzą w twarz. Jest to swego rodzaju trening przed spotkaniem na żywo. Spotykając się z osobą, z którą już rozmawiałeś za pomocą wiadomości internetowych będziesz bardziej pewny siebie ponieważ już wiesz co taka osoba lubi, czym się interesuje – być może macie wspólne pasje i to Was zbliży do siebie jeszcze bardziej.

Strefa singli to miejsce, w którym odnajdzie się każda osoba, która chce w swoje życie wnieść odrobinę działania, ale prawdopodobnie nie do końca wie jak uczynić to w kontaktach osobistych, a tego może nauczyć się właśnie za pośrednictwem serwisu matrymonialnego. Nawet jeśli pozostanie singlem ponieważ okaże się, że w tym momencie w serwisie nie ma dla niej ciekawych osób to zyska wartości, których już nikt jej nie odbierze, a które prawdopodobnie staną się przydatne w codziennym życiu.

randki dla singli

Podziel się sobą...

Stworzysz związek na długie lata

Spotkasz wymarzoną osobę

Przestaniesz być nieśmiały

Już nigdy nie będziesz sam

Darmowa rejestracja »

Poszukujesz miłości, przygody, wrażeń? Nie wiesz gdzie zdobyć kontakty do singli? Znudziły Cię standardowe metody randkowania? Zajrzyj do sieci - unikalne kontakty do singli już na Ciebie czekają!

Chcesz zdobyć kontakt do wymarzonej dziewczyny/chłopaka? Nie wiesz gdzie rozpocząć poszukiwania żony? Zajrzyj na portal dla SamotnychSerc. Dzięki rejestracji na nim jesteś w stanie zapoznać się z ofertą singli z całej Polski! Może odnajdziesz wśród tysiąca ogłoszeń tę jedną, wyjątkową osobę? Warto zaryzykować! Pozwól sobie pomóc! Może uda Ci się odmienić swoje życie i zrobić coś, na co nigdy w życiu byś się nie zdecydował? Każdy z nas zasługuje na to, aby być szczęśliwym i kochanym. Daj wiec sobie szansę i wyjdź z inicjatywą. Rejestracja na portalu nic nie kosztuje! W praktyce oznacza to, że nic nie tracisz. Możesz wejść, poszukać nowych kontaktów - może uda Ci się odnaleźć tę jedyną? W dzisiejszych czasach randki internetowe cieszą się coraz większą popularnością. Dlaczego? Pozwalają zachować tak pożądaną anonimowość oraz poczucie tego, iż to właśnie Ty decydujesz o tym, jak potoczą się losy Twoich znajomości. Może poznasz tu najlepszego przyjaciela lub zechcesz umówić się na randkę w realu? Zaryzykuj! Miłość jest tak blisko!


Nowe osoby

Marek

kuj-pom.

Marek 55 lat Włoclawek

Łukasz

wielkopolskie

Łukasz  34 lat Poznań

Krzysztof

śląskie

Krzysztof 30 lat

Mikolaj

śląskie

Mikolaj 25 lat Pszczyna

Maciej

mazowieckie

Maciej 36 lat

Małgorzata

pomorskie

Małgorzata 57 lat Gdynia

Przemek

świętokrzyskie

Przemek 32 lat

Marcin

dolnośląskie

Marcin 31 lat Jawor

Magdalena

Belgia

Magdalena  25 lat Bastogne

marcin

śląskie

marcin 35 lat ZABRZE

Jola

mazowieckie

Jola 40 lat Warszawa

Joanna

wielkopolskie

Joanna 67 lat

Iwona

Norwegia

Iwona 46 lat

Basia

kuj-pom.

Basia 60 lat Toruń

Olivijaj

Niemcy

Olivijaj 35 lat Berlin

krzysztof

pomorskie

krzysztof 38 lat Gdańsk

Ola

Holandia

Ola 26 lat Tiel

Renata

Niemcy

Renata 46 lat Heilbronn

Anna

łódzkie

Anna 60 lat

Alicja

śląskie

Alicja 72 lat Chorzow

Piotr

mazowieckie

Piotr 36 lat Grodzisk Mazowiecki

Jadwisia

zach. pom.

Jadwisia 59 lat Swidwin

Adam

dolnośląskie

Adam 30 lat Oleśnica

Łukasz

wielkopolskie

Łukasz 33 lat Radłowo

Masz już konto?

Zaloguj się

Portal wybierany przez Singli!

Dowiedz się czemu